Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

AromaStick AG

Slevy

Novinky

AromaStick AG Počet produktů: 9

 • Pokud cítíte nedostatek energie v každodenním životě nebo potřebujete energii navíc pro sport či jiné činnosti, pak je Aromastick Energie tím pravým pomocníkem k úspěchu.

  230,00 Kč
 • Harmonizující směs, která je stimulující a relaxující zároveň. Aroma tyčinka Rovnováha pomáhá tělu a mysli se vzájemně synchronizovat a pomáhá vám tak udržet vnitřní rovnováhu, když ji nejvíce potřebujete. Příjemná harmonizující vůně vás zcela pohltí. :) Doporučujeme hlavně pro ženy!

  230,00 Kč
 • Někdy život vyžaduje plnou koncentraci a to je přesně ta chvíle pro tuto speciální aroma tyčinku. Doporučujeme nejenom v situacích, které vyžadují vaší plnou soustředěnost, ale také v situacích, které vyžadují vaší bystrost! Vhodné pro studenty, při náročných celodenních seminářích, skvělý dárek pro blízké anebo vaše kolegy.

  230,00 Kč
 • Nenechte se přes den totálně “vyždímat”. Zklidněním těla a mysli aroma tyčinkou Zklidnění se budete lépe vyrovnávat se stresovými situacemi. Aroma tyčinka Zklidnění je vyrobena namícháním 100 % bio esenciálních olejů v té nejvyšší kvalitě a je zaměřena na: vnitřní sílu, uklidnění a jistotu.

  230,00 Kč
 • Potřebujete-li se vyrovnat s každodenním stresem či se jen odreagovat na konci dne, aroma tyčinka Relax vás krásně uvolní a pomůže se zklidnit. Aroma tyčinka Relax je vyrobena namícháním 100 % bio esenciálních olejů v té nejvyšší kvalitě a je zaměřena na: vyrovnanost, vnitřní klid a pozitivní myšlení.

  230,00 Kč
 • Nic tak neosvěží vaše smysly jako směs eukalyptu a mentolu v Aroma tyčince Svěžest. Ideální když je dusno či v chladném počasí pro pocit svěžesti. Krásně uvolní dýchací cesty. Charakterizovali bychom ji jako: ochlazující, osvěžující a uklidňující. Nejpopulárnější u dětí!

  230,00 Kč
 • Koncept přírodních aroma tyčinek Aromasticks je jednoduchý: zkombinovat sílu Matky přírody s jednoduchou aplikací. Vůně jsou složeny ze stovek a tisíců nejrůznějších molekul, které téměř magickým způsobem aktivují limbický systém v mozku.

  920,00 Kč
 • Balíček obsahuje doplněk stravy Chystáte se na dovolenou za sluníčkem? Tak právě pro vás máme tento zvýhodněný balíček.

  2 561,00 Kč
  Rychlý náhled Není skladem
 • Ve spolupráci s Helenou Houdovou a Evou Hájkovou Každá žena by měla být hýčkána a také umět hýčkat samu sebe. Věříme, že Vám produkty v tomto speciálním balíčku budou dělat jen radost, užijete si je a navodí Vám pocit vitality, zklidnění a odpočinku. Původní hodnota balíčku je 2367,-  Jen pro Vás máme tento speciální balíček teď za zvýhodněnou akční...

  1 590,00 Kč 2 367,00 Kč
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek