Týden dopravy zdarma pro každý zdravý balíček. OMRKNĚTE I DALŠÍ SRPNOVÉ AKCE.

Kategorie

Filtrovat

Výživové směry
více... méně
Filtr

Novinky

Seznam produktů výrobce Black Kale

Značka Black Kale vyrábí a prodává prémiové veganské produkty, doplňky stravy, moderní technologie a fitness pomůcky pro lepší a zdravější život. V roce 2019, jako výhradní distributor kešu farmy z exotického ostrova Bali, začali dovážet jejich kvalitní a vynikající produkty. Charitativní přesah celého projektu je natolik oslovil, že se stali jeho nedílnou součástí. Jsme rádi, že můžeme také vám předat chuťový zážitek z tropických produktů a zároveň podpořit dobrou věc! Pro lepší zdraví, chuť, život a naši planetu. 

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
 • Black Kale

  On/Off. Vypnuto, zapnuto. Skrytý rytmus těla střídavě zapíná a vypíná své funkce tak, aby tělo dostatečně regenerovalo a těšilo se pevnému zdraví a vitalitě. Zakoupením tohoto balíčku ušetříte 10% z ceny jednotlivých produktů.

  648,90 Kč 721,00 Kč
 • Black Kale

  Hledáte zdroj vlákniny bohatý na vitamíny a minerály? Tato křupavá bezlepková pochoutka bude zcela jistě chutnat i vašim dětem. Naklíčená a aktivovaná pohanka doplněná o 11 skvěle nutričně bohatých ingrediencí se brzy stane nepostradatelnou součástí vašich stravovacích rituálů. Přimíchejte směs do mléka, smoothie nebo jogurtu a doplňte tělu energii na...

  129,00 Kč
  Rychlý náhled Není skladem
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek