5.7. a 6.7. nebude naše zákaznická linka dostupná. Těšit se na vás budeme opět ve čtvrtek 7.7. Děkujeme za pochopení.
Dárek k objednávce - kečup a majonéza, a nejen to, každého potěšíme červencovými akcemi

Kategorie

Filtrovat

Výživové směry
více... méně
Filtr

Novinky

Seznam produktů výrobce My Raw Joy

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • My Raw Joy

  Přeneste se na plantáže kakaovníků starodávné země Peru s touto jedinečnou ručně vyrobenou raw čokoládou. Obsahuje 67% nepraženého peruánského kakaa, kokosový cukr a raw kešu ořechy. Vyrobeno s láskou přímo v srdci Evropy pomocí tradičních výrobních postupů.

  127,00 Kč
 • My Raw Joy

  Mandle ve spojení s lahodnou ručně vyráběnou čokoládou z peruánského kakaa jsou zárukou gurmánského zážitku i pro ty největší zastánce zdravého životního stylu. Oddejte se jemné krémové chuti z těch nejlepších surovin s tabulkou mandlové čokolády MY RAW JOY. 

  127,00 Kč
 • My Raw Joy

  Milujete čokoládu? Potom rozhodně musíte vyzkoušet tuto jedinečnou raw pochoutku s vynikající chutí jedlých květů a kakaa z Peru. Ruční výroba, kvalitní bio suroviny a tradiční výrobní postupy. To vše jsou čokolády MY RAW JOY. 

  127,00 Kč
 • My Raw Joy

  Žádné rafinované cukry nebo jiná chemická sladidla, jen bohatá intenzivní chuť čokolády vyrobené z pravého peruánského kakaa. V každé tabulce se odráží tradiční výrobní procesy a nejpřísnější ekologická opatření zajištěná mezinárodními institucemi. Tuto ručně vyráběnou čokoládu si zamilují i ti nejnáročnější milovníci čokolád.

  127,00 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek