Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree
Nepřehlédněte naše zvýhodněné balíčky pampeliškové kávy, exkluzivně pro nás vyrobeno od České firmy Dandelion Root.

Microbiom Labs

Slevy

Microbiom Labs Počet produktů: 8

 • RestorFlora je probiotický doplněk stravy.

  1 369,00 Kč
 • MegaSporeBiotic ™ je širokospektrální probiotikum obsahující 5 kmenů Bacillus. Tento doplněk stravy podporuje střevní mikrobiální rozmanitost a udržuje ve střevě  prospěšné bakterie. MegaSporeBiotic ™ nevyžadují uchování v chladu a mohou se užívat v průběhu užívání antibiotik.

  1 829,00 Kč
 • MegaIgG2000 je nemléčný imunoglobulinový potravinový doplněk, který podporuje trávení a udržuje správnou funkci střevní bariéry. MegaIgG2000 je získáván z hovězího séra, díky čemuž neobsahuje laktózu, kasein a β-laktoglobulin. Je také výbornou alternativou k hovězímu kolostru.

  1 829,00 Kč
 • Bacillus Subtilis HU58™ je velmi silné probiotikum, které je tvořeno vnějším ochranným obalem, známým jako endospora. To je velkým přínosem při jeho výrobě, přepravě ale při jeho působení v organismu.

  1 829,00 Kč
 • MegaQuinon K2-7 je doplněk stravy přírodního vitamínu K2 (MK-7) bez obsahu sóji. Obsahuje 320 μg vitaminu K2, vitamin K1 a chelátované minerály, které se podílí na vstřebávání vitaminů.

  1 369,00 Kč
 • MyoMax K2 (MK-7) je se o potravinový doplněk vitamínu K2 (MK-7), vytvořený pro podporu správné mitochondriální funkce. Obsahuje 300 μg vitamínu K2m který společně s pyruvátem vápenatým podporuje tvorbu ATP.

  1 369,00 Kč
 • MegaMycoBalance je doplněk stravy obsahující kyselinou undecylenovou a včelí propolis, které napomáhají udržení rovnováhy kvasinek a hub v organismu.

  1 945,00 Kč
 • MegaPreBiotic ™ je doplněk stravy složený z nestravitelných oligosacharidů sloužících jako zdroj potravy pro prospěšné bakterie.

  1 829,00 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek