Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
Hravě o živé stravě mění název a design eshopu na Puravia, ale nabídka kvalitních produktů zůstává. Děkujeme všem zákazníkům za pochopení.

Nejnovější příspěvky

Populární příspěvky

Kategorie blogu

Slevy

Nepečené mini koláčky

Nepečené mini koláčky

Zveřejněno: Recepty
January 26th 2017

Tyhlety nepečené mini koláčky jsou rychlé a opravdu velmi chutné. Naše děti tohle těsto mají velmi rády a vyjídají ho přímo z mísy rukama :) vyzkoušejte tyto koláčky a buďte s těstem kreativní. Zde recept:

 

Těsto:

1 hrnek srouhaného kokosu 1 hrnek zlatého lněného semínka 3-4 lžíce medu anebo kokosového nektaru (u veganů) 4 lžíce filtrované anebo destilované vody Špetka skořice

 

Náplň

1/2 hrnku borůvek 1/2 banánu

 

Postup:

Ve vysokorychlostním mixéru rozmixujte nejprve kokos na mouku. Dejte do větší mísy. Poté rozmixujte na jemno lněné semínko a smíchejte s kokosem. Přidejte tekuté sladidlo dle chuti a výběru, trošku vody a rukama zpracujte na těsto. Těsto by mělo být vláčné a lepkavé. Poté v rukou vytvarujte z těsta kuličky - pokud se bude lepit, namočte si ruce ve vodě. Palcem pak vytvarujte dolíček, do kterého budete vkládat náplň. V menší misce vidličkou rozmačkejte borůvky s banánem. Poté malou lžičkou plňte koláčky.

 

Dobrou chuť.

Štítky:
3541 Zobrazení
Líbilo se