Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
Nepřehlédněte naše zvýhodněné balíčky pampeliškové kávy, exkluzivně pro nás vyrobeno od České firmy Dandelion Root.

HepaTib 40 kapslí

Padma HepaTib může pomoci k obnovení jaterní energie a k její správné rovnováze. Podporuje tělesné teplo a „tok energie žluči“. Obsahuje přesně dávkované složky založené na staleté tibetské tradici. Podle tibetského popisu má mírně ochlazující vlastnosti a harmonizuje tělesné energie.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

CG-463

Skladem: 4 ks

Výrobce: Padma

430,00 Kč (s DPH)

popis produktu

PADMA HepaTib – Směs bylinek dle tibetské receptury Drebu 3 (nebo také Dresum)

Potřebuji HepaTib?

 • jsem příliš zaměstnaný/á
 • je mi často horko a potím se
 • mívám bolesti hlavy
 • jsem unavený/á a vyčerpaný/á
 • budím se v noci s pocitem horka
 • potřebuji doplněk stravy pro očistu těla (vhodné zejména na jaře a na podzim, ideálně 1-2 měsíce, 2 tablety 30 min před obědem) 

hepatib

Padma HepaTib může pomoci k obnovení jaterní energie a k její správné rovnováze. Podporuje tělesné teplo a „tok energie žluči“. Obsahuje přesně dávkované složky založené na staleté tibetské tradici. Podle tibetského popisu má mírně ochlazující vlastnosti a harmonizuje tělesné energie.

Přípravek je unikátní kombinací tří bylin: vrcholáku chebule,indického angreštu a vrcholáku myrobalánového podporující normální činnost jater, trávení, vylučování a střevní pohyb.

1 kapsle (516 mg) obsahuje: plod vrcholáku chebule 200 mg, plod indického angreštu 100 mg, plod vrcholáku myrobalánového 100 mg, mono- a diglyceridy mastných kyselin z řepkového oleje (protispékavá látka) 20mg, hydroxypropylmethylcelulóza (materiál kapslí) 96 mg

Doporučené dávkování: 1–3 kapsle 1–3x denně, půl hod. před jídlem nebo 1 hod. po jídle, max. 6 kapslí denně, zapít nejlépe horkou převařenou vodou.

Upozornění: doplněk stravy, není určeno dětem, nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT, A ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

bez laktózy • bez lepku • vhodné pro vegany • vhodné pro diabetiky

Tibetská receptura. Vyrobeno ve Švýcarsku.       

Indikace:

 • zhoršené fungování jater zejména po hepatitidě a po cholecystitidě. Zhoršená funkce jater může mít mnoho různých příznaků. Těmito příznaky mohou být náhlá únava, ztráta chuti k jídlu, bolest hlavy, nadýmání nebo depresivní stav
 • vysoký krevní tlak (pokud je z důvodu nerovnováhy energie oheň)
 • bolesti hlavy
 • může pomoci s nemocemi kůže, kloubů, edémy (otoky), vhodný prostředek pro podzimní a jarní očisty
 • podpůrný doplněk při otravě, alergii, poštípání hmyzem, radioterapii nebo chemoterapii
 • Dresum mírně stimuluje střevní činnost

Kontraindikace: těhotenství Naše játra často musí tvrdě pracovat z důvodu nadměrné konzumace masa, alkoholu, cukru, potravin obsahujících chemické konzervační látky a přísady, braní chemických léků a znečišťujícím látkám v prostředí. Podle tibetské medicíny reaguje játrová energie na takové problémy s nerovnováhou studeného ohně. Výsledek: cítíme se unaveni, slabí nebo je nám jen nepříjemně po těle. Zatížení jaterní energie způsobuje růst čintri (jaterní horkosti). Dresum (Padma Hepaten, Padma HepaTib, může pomoci k obnovení jaterní energie a k její správné rovnováze. Podporuje tělesné teplo a „tok energie žluči“. Obsahuje přesně dávkované složky založené na staleté tibetské tradici. Podle tibetského popisu má mírně ochlazující vlastnosti a harmonizuje tři energie, lung (vítr), tripa (žluč/ oheň) a beken (hlen) a čistí „horkou krev“ – 

Dresum obsahuje: plod vrcholáku chebule (2 podíly), plod indického angreštu (1 podíl), plod vrcholáku myrobalánového (1 podíl). Doporučené dávkování: 1/2 kávové lžičky (1–3 kapsle/ kuličky), 1–3x denně, 30 min před jídlem, zapít horkou převařenou vodou (nebo jako čaj). Odvar může být použit na začátku infekčního onemocněni, např. nachlazení, chřipky (3x denně). Dresum je také vhodné jako máslo, pokud se přidá k nerovnováze energie oheň i rozbouřená energie vítr (psychická nerovnováha): smíchejte ghee (1/2) a Dresum (1/2) a nechte uležet 2 týdny. Pokud se přidá k nerovnováze energie oheň i rozbouřená energie hlen (špatné trávení, pocit chladu, nadváha): smíchejte med (1/2) a Dresum (1/2). Tato kombinace může pomoci s hubnutím. Upozornění: přípravek není registrovaným lékem v České republice ve smyslu zákona.

Související produkty