Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
Nepřehlédněte naše zvýhodněné balíčky pampeliškové kávy, exkluzivně pro nás vyrobeno od České firmy Dandelion Root.

Basic plus 40 kapslí

Gabur (Padma Basic Plus) znamená v tibetštině kafr, který je sám osobě velice účinný. Podle tradiční tibetské medicíny jsou kafrovým složkám přičítány protizánětlivé, antibakteriální a oběh stimulující vlastnosti. Je to dáno konceptem receptu zaměřeným na několik cílů a zahrnujícím mnoho účinných látek.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

CG-464

Skladem: 6 ks

Výrobce: Padma

378,00 Kč (s DPH)

popis produktu

PADMA Basic Plus – směs bylinek dle tibetské receptury Gabur 28

Potřebuji Padma Basic Plus?

 • potřebuji posílit imunitu
 • mívám zánětlivá onemocnění
 • vnímám tlak na hrudi
 • cítím "vnitřní horko"
 • mívám pocit brnění, mravenčení, tíhy a napětí v nohou a pažích, necitlivost rukou a nohou a lýtkové křeče

P28_Rohdrogen_Mischung-6-1-1200x800-768x512Gabur (Padma Basic Plus) znamená v tibetštině kafr, který je sám osobě velice účinný. Podle tradiční tibetské medicíny jsou kafrovým složkám přičítány protizánětlivé, antibakteriální a oběh stimulující vlastnosti. Je to dáno konceptem receptu zaměřeným na několik cílů a zahrnujícím mnoho účinných látek.

Gabur je jako léčivý přípravek ve Švýcarsku schválen již od roku 1977, kdy jej pod obchodním názvem Padma 28 začala vyrábět firma Padma. Jedna z hlavních receptur značky PADMA a tibetské medicíny vůbec. Ohledně produktu PADMA 28 (PADMA Basic) byly provedeny mnohé lékařské a klinické studie viz např. https://www.karger.com/Article/FullText/351722  

Padma Basic plus se skládá z pečlivě vyvážené přípravy většího množství sušených a mletých bylinek a koření spolu s přírodním kafrem. Obsahuje mimo jiné i smuteň hořkou podporující normální stav cév, vrcholák chebule a semeno kardamonu pro přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, vrcholák myrobalánový pro normální činnost kardiovaskulárního systému.

1 kapsle (537 mg) obsahuje: stélku islandského lišejníku 40 mg, plod indického angreštu 35 mg, plod kardamomu 30 mg, plod vrcholáku chebule 30 mg, plod vrcholáku myrobalánového 30 mg, jádrové dřevo křídloku santalového 30 mg, plod pimentovníku lékařského 25 mg, kořen omanu pravého 25 mg, plod oslizáku líbezného 20 mg, květ a list hlohu obecného 15mg, kořen lékořice lysé 15mg, list jitrocele kopinatého 15mg, nadzemní část truskavce ptačího 15mg, nadzemní část mochny husí 15mg, poupě hřebíčkovce vonného 12mg, kořen zázvorovníku lékařského 10mg, srdečník obecný 10 mg, kořen kozlíku lékařského 10mg, list lociky seté 6mg, květ měsíčku lékařského 5mg, éterický olej kafrovníku lékařského 4mg, mikrokrystalická celulóza (plnící látka) 20 mg, síran vápenatý (plnící látka) 20mg, oxid křemičitý (protispékavá látka) 4 mg, hydroxypropylmethylcelulóza (materiál kapslí) 96 mg

Doporučené dávkování: 1–2 kapsle půl hod. před hlavním jídlem nebo 1–2 kapsle 1 hod. po jídle, max. 6 kapslí denně, zapít nejlépe horkou převařenou vodou. 

Upozornění: doplněk stravy, není určeno dětem, nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT, A ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

bez laktózy • bez lepku • vhodné pro vegany • vhodné pro diabetik

Tibetská receptura. Vyrobeno ve Švýcarsku.               

Známé indikace pro Gabur dle tibetské medicíny:

 • oběhové potíže s příznaky jako je pocit brnění, mravenčení, pocit tíhy a napětí v nohou a pažích, necitlivost rukou a nohou a lýtkové křeče
 • infekční horečky (rim)
 • zvýšení energie ohně při posttraumatech ze zranění a chirurgických zákroků (dram)
 • rozbouřené horečky z důvodů špatné medikace nebo nevhodného chování (trug)
 • horečky z otravy jedem nebo nevhodné stravy (duk)
 • nerovnováha energií s přemírou energie ohně (případně i záněty) v těle nebo v orgánech těla a s tím spojené oběhové poruchy, např. na srdci projevující se jako bolest nebo ischemická porucha, horké nerovnováhy jater, tenkého střeva, žlučníku a pohlavních orgánů, horké poruchy plic (např. astma), dlouho trvající horečky a vysoký krevní tlak.
 • „horké“ nebo chronické potíže svalů, kostí, kloubů a kůže jako např. artritida, dna, artróza, růže, abscesy
 • nemoci z ozáření, rentgenu
 • roztroušená skleróza (zlepšení u 44% pacientů dle klinické studie pro Padma 28,Clinic of Neurology, Polsko, 1992)
 • ulcerózní kolitida, hepatitida (žloutenka), cystitida (zánět močových cest), gastroenteritida (zánět gastrointestinálního traktu), gingivitida (zánět dásní), žaludeční a duodenální vřed, vřed nohou a flebitida (povrchní zánět žil), zmírnění migrény

Kontraindikace:

 • nemoci chladu, velmi oslabené trávení, nadbytek energie vítr

Gabur (Padma 28, Padma Basic, Padma Basic Plus, znamená v tibetštině kafr, který je sám osobě velice účinný. Podle tradiční tibetské medicíny jsou kafrovým složkám přičítány protizánětlivé, antibakteriální a oběh stimulující vlastnosti. Je to dáno konceptem receptu zaměřeným na několik cílů a zahrnujícím mnoho účinných látek. Gabur je jako léčivý přípravek ve Švýcarsku schválen již od roku 1977, kdy jej pod obchodním názvem Padma 28 začala vyrábět firma Padma.

Složení formule Gabur: stélka islandského lišejníku, plod indického angreštu, plod kardamomu, plod vrcholáku chebule, plod vrcholáku myrobalánového, jádrové dřevo křídloku santalového, plod pimentovníku lékařského, kořen omanu pravého, plod oslizáku líbezného, květ a list hlohu obecného, kořen lékořice lysé, list jitrocele kopinatého, nadzemní část truskavce ptačího, nadzemní část mochny husí, poupě hřebíčkovce vonného, kořen zázvorovníku lékařského, srdečník obecný, kořen kozlíku lékařského, list lociky seté, květ měsíčku lékařského, éterický olej kafrovníku lékařského.

Doporučené dávkování: 1/2 kávové lžičky (1-2 kapsle/ kuličky),1x denně, půl hod. před obědem, zapít nejlépe horkou převařenou vodou. Používat 2-3 měsíce.

UPOZORNĚNÍ: JEN PRO STUDIJNÍ ÚČELY. TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT, ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

Související produkty