Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree
Nepřehlédněte naše zvýhodněné balíčky pampeliškové kávy, exkluzivně pro nás vyrobeno od České firmy Dandelion Root.

Tým poradny

Vaše dotazy prosím posílejte přes náš kontaktní formulář a odpovídat Vám bude tým našich odborníků.

Poradna - Mgr. Eva Hájková, MBA

Mgr. Eva Hájková, MBA

Eva vystudovala obor ochrany veřejného zdraví na lékařské fakultě OU a již během svých studií praktikovala pro NHS London (National Health Service) v oblasti screeningu rakoviny děložního čípku, prsu a prostaty. Působila v oblasti prevence více jak 8 let a poté se i s rodinou přestěhovala do Austrálie, kde se již věnovala funkční medicíně a výživě. Je autorkou knihy Hravě o živé stravě.

Eva brzy pro sebe zjistila, že konvenční medicína a prevence nejsou tím nejefektivnějším způsobem jak lidem s chronickými onemocněními pomoci. Vyzkoušela si na sobě mnoho výživových směrů od vegetariánství, veganství, vitariánství, po vegetariánskou formu LCHF, cukfree a přerušované půsty.

Je zakladatelkou Puravia.cz a Institutu funkční medicíny a výživy (www.ifmv.cz). Můžete ji pravidelně sledovat na Seznam TV v pořadu Rodinka a také na nejrůznějších seminářích a besedách.

V poradně odpovídá na vaše dotazy v oblasti prevence, nemocí, životního stylu, výběru vhodných doplňků stravy a dávkování.

Poradna - Mgr. Anna Dobišarová

Mgr. Anna Dobišarová

Anna vystudovala farmaceutickou fakultu obor farmacie. Dále pak dokončila program Celostní výživy v Kanadě, věnovala se studiu psychosomatiky a pokračuje ve vzdělávání zabývající se funkční medicínou a výživou na institutech Chris Kresser Institute a Institutu funkční medicíny a výživy.

„Léčba“ chronických onemocnění chemickými léky, které prohlubují v těle biochemickou nerovnováhu Anně nikdy nedávala smysl, a proto začala zkoumat přirozené cesty, jak pomocí výživy a úpravy životního stylu navrátit tělu zdravou rovnováhu. Zajímá se zejména o střevní mikrobiom, zdraví střev a správnou funkci trávicího traktu.

Anna Institutu funkční medicíny a výživy nejdříve pomáhala s klinickými rešeršemi a odbornými články pro lékaře a nyní v něm pracuje také jako terapeutka a je součástí odborné poradny eshopu Puravia.

Poradna - Mgr. Ondřej Krenk

Mgr. Ondřej Krenk

Ondřej vystudoval farmaceutickou fakultu obor farmacie na Karlově Univerzitě v Hradci Králové. Dále se věnoval výzkumu nových systémových antimykotik na Faf v HK na katedře organické a bioorganická chemie. V roce 2013 začal pracovat jako lékárník ve svých čtyřech rodinných lékárnách v Čáslavi.

Při každodenním řešení problému pacientů s chronickým onemocnění si rychle uvědomil, že současné nastavení zdravotního systému nevede k vyléčení pacientů. Přirozeně tak začal pátrat po preventivních přístupech v péči o zdraví. Brzy pochopil, že pouze komplexní přístup k prevenci o zdraví, založený na fyzické i psychické rovnováze je ta správná cesta. Ondřej se specializuje na bio doplňky stravy a specializuje se v oboru zelených potravin.

Ondřej studuje obor funkční výživy a medicíny na Institutu funkční medicíny a výživy vedené Mgr. Evou Hájkovou, MPH, MBA, MUDr. Janem Vojáčkem, CFMP a Žanetou Kremsa, FNLP.

V poradně odpovídá na vaše dotazy v oblasti prevence, nemocí, životního stylu, výběru vhodných doplňků stravy a dávkování.

Poradna - Mgr. Barbora Krenková

Mgr. Barbora Krenková

Barbora vystudovala farmaceutickou fakultu obor farmacie na UK v Hradci Králové. V roce 2014 nastoupila jako lékárník v rodinné lékárně v Čáslavi. Barbora má dvě malé dcery a i díky nim se dostala k celostnímu přístupu prevence zdraví. Věnuje se psychosomatickému vývoji dětí, specializuje se na výživu dětí, čisté doplňky stravy z celistvých potravin a také v oblasti zelených potravin.

Nyní Barbora studuje funkční medicínu a výživu pod Institutem funkční medicíny a výživy a propojuje tak odborné znalosti z oboru farmacie s poznatky funkční výživy.

S dotazy se můžete obracet i z oblasti lékových interakcí a kontraindikací.

Poradna - Mgr. Monika Poledníková

Monika Poledníková

Monika studovala obor dietní sestra, který odstartoval její cestu k bylinám, aromaterapii a následnému studiu lidského těla po funkční stránce. Praktikuje celistvý přístup ke zdraví, věnuje se i psychosomatice. Na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové vystudovala specializační program Léčivé rostliny, který následně rozvíjela prostřednictvím nejrůznějších kurzů a dalších studijních programů.

Ve fytoterapii se zaměřuje především na lokální rostliny a byliny. Sestavuje bylinné protokoly na míru a míchá bylinné směsi. Stála u zrodu, budovala a následně pracovala téměř deset let jako šéfredaktorka magazínu o bylinách a přírodní terapii. Úzce se zaměřuje i na aromaterapii.

Založila online magazín www.bylinkovymagazin.cz se kterým Puravia úzce spolupracuje. Monika Vám může poradit v oblasti bylinné terapie.

Poradna - MUDr. Lenka Danielová

MUDr. Lenka Danielová

V roce 2015 odešla na mateřskou dovolenou a od té doby naživo studuje dětský spánek a konzultuje jeho potíže. Ke zkvalitnění spánku jí pomáhají i bachovy květové esence a tkáňové soli, jejichž použití studovala na certifikovaných seminářích.

Od dětství se zajímala o používání přírodních léčiv a bylin. Během studia a zejména lékařské praxe jí chyběl celostní pohled na zdravotní potíže, proto teď sleduje daný problém z více úhlů. Stabilizace psychiky, nepotlačování emocí a hledání příčin problémů pomůže zkvalitnit i fyzické zdraví.

Může Vám pomoci s výběrem bachových esencí. Pracuje s nimi velmi ráda, jejich použití je jemné, jsou netoxické pro děti i zvířata. Velmi dobré zkušenosti má u těhotných žen.

Poradna - Aroma ateliér

Dis. Kateřina Kloudová

Kateřina je certifikovaná aromaterapeutka a členka Alliance of International Aromatherapists (AIA). Po 5 letech práce pro farmaceutické společnosti se rozhodla více věnovat celostní péči o člověka. Zájem o léčivé rostliny Kateřinu přivedl k aromaterapii.

Vystudovala školu Aromahead Institut u mezinárodně renomované aromaterapeutky Andrey Butje (USA). Poté založila Aroma ateliér.

Pro Puravia vybírá ty nejkvalitnější éterické oleje. S dotazy týkající se aroma terapie se můžete na Kateřinu obrátit.