Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
Hravě o živé stravě mění název a design eshopu na Puravia, ale nabídka kvalitních produktů zůstává. Děkujeme všem zákazníkům za pochopení.

Poradna tým

Vaše dotazy prosím posílteje na poradna@puravia.cz a odpovídat Vám bude tým našich odborníků.

Poradna - Mgr. Eva Hájková, MBA

Mgr. Eva Hájková, MBA

Eva vystudovala obor ochrany veřejného zdraví na lékařské fakultě OU a již během svých studií praktikovala pro NHS London (National Health Service) v oblasti screeningu rakoviny děložního čípku, prsu a prostaty. Působila v oblasti prevence více jak 8 let a poté se i s rodinou přestěhovala do Austrálie, kde se již věnovala funkční medicíně a výživě. Je autorkou knihy Hravě o živé stravě.

Eva brzy pro sebe zjistila, že konvenční medicína a prevence nejsou tím nejefektivnějším způsobem jak lidem s chronickými onemocněními pomoci. Vyzkoušela si na sobě mnoho výživových směrů od vegetariánství, veganství, vitariánství, po vegetariánskou formu LCHF, cukfree a přerušované půsty.

Je zakladatelkou Puravia.cz a Institutu funkční medicíny a výživy (www.ifmv.cz). Můžete ji pravidelně sledovat na Seznam TV v pořadu Rodinka a také na nejrůznějších seminářích a besedách.

V poradně odpovídá na vaše dotazy v oblasti prevence, nemocí, životního stylu, výběru vhodných doplňků stravy a dávkování.

Poradna - Mgr. Ondřej Krenk

Mgr. Ondřej Krenk

Ondřej vystudoval farmaceutickou fakultu obor farmacie na Karlově Univerzitě v Hradci Králové. Dále se věnoval výzkumu nových systémových antimykotik na Faf v HK na katedře organické a bioorganická chemie. V roce 2013 začal pracovat jako lékárník ve svých čtyřech rodinných lékárnách v Čáslavi.

Při každodenním řešení problému pacientů s chronickým onemocnění si rychle uvědomil, že současné nastavení zdravotního systému nevede k vyléčení pacientů. Přirozeně tak začal pátrat po preventivních přístupech v péči o zdraví. Brzy pochopil, že pouze komplexní přístup k prevenci o zdraví, založený na fyzické i psychické rovnováze je ta správná cesta. Ondřej se specializuje na bio doplňky stravy a specializuje se v oboru zelených potravin.

Ondřej studuje obor funkční výživy a medicíny na Institutu funkční medicíny a výživy vedené Mgr. Evou Hájkovou, MPH, MBA, MUDr. Janem Vojáčkem, CFMP a Žanetou Kremsa, FNLP.

V poradně odpovídá na vaše dotazy v oblasti prevence, nemocí, životního stylu, výběru vhodných doplňků stravy a dávkování.

Poradna - Mgr. Barbora Krenková

Mgr. Barbora Krenková

Barbora vystudovala farmaceutickou fakultu obor farmacie na UK v Hradci Králové. V roce 2014 nastoupila jako lékárník v rodinné lékárně v Čáslavi. Barbora má dvě malé dcery a i díky nim se dostala k celostnímu přístupu prevence zdraví. Věnuje se psychosomatickému vývoji dětí, specializuje se na výživu dětí, čisté doplňky stravy z celistvých potravin a také v oblasti zelených potravin.

Nyní Barbora studuje funkční medicínu a výživu pod Institutem funkční medicíny a výživy a propojuje tak odborné znalosti z oboru farmacie s poznatky funkční výživy.

S dotazy se můžete obracet i z oblasti lékových interakcí a kontraindikací.

Poradna - Mgr. Monika Poledníková

Monika Poledníková

Monika studovala obor dietní sestra, který odstartoval její cestu k bylinám, aromaterapii a následnému studiu lidského těla po funkční stránce. Praktikuje celistvý přístup ke zdraví, věnuje se i psychosomatice. Na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové vystudovala specializační program Léčivé rostliny, který následně rozvíjela prostřednictvím nejrůznějších kurzů a dalších studijních programů.

Ve fytoterapii se zaměřuje především na lokální rostliny a byliny. Sestavuje bylinné protokoly na míru a míchá bylinné směsi. Stála u zrodu, budovala a následně pracovala téměř deset let jako šéfredaktorka magazínu o bylinách a přírodní terapii. Úzce se zaměřuje i na aromaterapii.

Založila online magazín www.bylinkovymagazin.cz se kterým Puravia úzce spolupracuje. Monika Vám může poradit v oblasti bylinné terapie.

Poradna - Aroma ateliér

Dis. Kateřina Kloudová

Kateřina je certifikovaná aromaterapeutka a členka Alliance of International Aromatherapists (AIA). Po 5 letech práce pro farmaceutické společnosti se rozhodla více věnovat celostní péči o člověka. Zájem o léčivé rostliny Kateřinu přivedl k aromaterapii.

Vystudovala školu Aromahead Institut u mezinárodně renomované aromaterapeutky Andrey Butje (USA). Poté založila Aroma ateliér.

Pro Puravia vybírá ty nejkvalitnější éterické oleje. S dotazy týkající se aroma terapie se můžete na Kateřinu obrátit.