5.7. a 6.7. nebude naše zákaznická linka dostupná. Těšit se na vás budeme opět ve čtvrtek 7.7. Děkujeme za pochopení.
Dárek k objednávce - kečup a majonéza, a nejen to, každého potěšíme červencovými akcemi

Tým poradny

Vaše dotazy prosím posílejte přes náš kontaktní formulář a odpovídat Vám bude tým našich odborníků.

Poradna - Mgr. Eva Hájková, MBA

Mgr. Eva Hájková, MBA

Eva vystudovala obor ochrany veřejného zdraví na lékařské fakultě OU a již během svých studií praktikovala pro NHS London (National Health Service) v oblasti screeningu rakoviny děložního čípku, prsu a prostaty. Působila v oblasti prevence více jak 8 let a poté se i s rodinou přestěhovala do Austrálie, kde se již věnovala funkční medicíně a výživě. Je autorkou knihy Hravě o živé stravě.

Eva brzy pro sebe zjistila, že konvenční medicína a prevence nejsou tím nejefektivnějším způsobem jak lidem s chronickými onemocněními pomoci. Vyzkoušela si na sobě mnoho výživových směrů od vegetariánství, veganství, vitariánství, po vegetariánskou formu LCHF, cukfree a přerušované půsty.

Je zakladatelkou Puravia.cz a Institutu funkční medicíny a výživy (www.ifmv.cz). Můžete ji pravidelně sledovat na Seznam TV v pořadu Rodinka a také na nejrůznějších seminářích a besedách.

V poradně odpovídá na vaše dotazy v oblasti prevence, nemocí, životního stylu, výběru vhodných doplňků stravy a dávkování.

Poradna - Mgr. Anna Dobišarová

Mgr. Anna Fabiánová

Anna vystudovala farmaceutickou fakultu obor farmacie. Dále pak dokončila program Celostní výživy v Kanadě, věnovala se studiu psychosomatiky a pokračuje ve vzdělávání zabývající se funkční medicínou a výživou na institutech Chris Kresser Institute a Institutu funkční medicíny a výživy.

„Léčba“ chronických onemocnění chemickými léky, které prohlubují v těle biochemickou nerovnováhu Anně nikdy nedávala smysl, a proto začala zkoumat přirozené cesty, jak pomocí výživy a úpravy životního stylu navrátit tělu zdravou rovnováhu. Zajímá se zejména o střevní mikrobiom, zdraví střev a správnou funkci trávicího traktu.

Anna Institutu funkční medicíny a výživy nejdříve pomáhala s klinickými rešeršemi a odbornými články pro lékaře a nyní v něm pracuje také jako terapeutka a je součástí odborné poradny eshopu Puravia.

Poradna - MUDr. Lenka Danielová

MUDr. Lenka Danielová

V roce 2015 odešla na mateřskou dovolenou a od té doby naživo studuje dětský spánek a konzultuje jeho potíže. Ke zkvalitnění spánku jí pomáhají i bachovy květové esence a tkáňové soli, jejichž použití studovala na certifikovaných seminářích.

Od dětství se zajímala o používání přírodních léčiv a bylin. Během studia a zejména lékařské praxe jí chyběl celostní pohled na zdravotní potíže, proto teď sleduje daný problém z více úhlů. Stabilizace psychiky, nepotlačování emocí a hledání příčin problémů pomůže zkvalitnit i fyzické zdraví.

Může Vám pomoci s výběrem bachových esencí. Pracuje s nimi velmi ráda, jejich použití je jemné, jsou netoxické pro děti i zvířata. Velmi dobré zkušenosti má u těhotných žen.

Poradna - Aroma ateliér

Dis. Kateřina Kloudová

Kateřina je certifikovaná aromaterapeutka a členka Alliance of International Aromatherapists (AIA). Po 5 letech práce pro farmaceutické společnosti se rozhodla více věnovat celostní péči o člověka. Zájem o léčivé rostliny Kateřinu přivedl k aromaterapii.

Vystudovala školu Aromahead Institut u mezinárodně renomované aromaterapeutky Andrey Butje (USA). Poté založila Aroma ateliér.

Pro Puravia vybírá ty nejkvalitnější éterické oleje. S dotazy týkající se aroma terapie se můžete na Kateřinu obrátit.