Týden dopravy zdarma pro každý zdravý balíček. OMRKNĚTE I DALŠÍ SRPNOVÉ AKCE.

Milí zákazníci, připravili jsme si pro vás speciální akce pro tento měsíc1. Sleva 10% na novinku - kompletní jídlo LEAN MEAL od Sunwarrior

Jste aktivní a často zaneprázdnění? Život někdy umí být pořádně hektický. Jsou dny, kdy na přípravu kvalitního, plnohodnotného pokrmu zkrátka nezbývá čas.Lean Meal Illumin8 je skvělé řešení. Toto „kompletní jídlo“ je zdrojem veškerých hlavních živin, zejména proteinů. Výborně poslouží jako nutričně bohatá snídaně nebo svačina mezi hlavními jídly a oceníte jej také na cestách.

2. Dárek BIO elixír na vlasy ZDARMA

Připravili jsme si pro vás ve spolupráci s naším dodavatelem - za každý nákup v minimální hodnotě 2499 Kč, kdy v košíku budete mít alespoň 2 kusy produktů od značky Inlight od nás získáte dárek -  Bio elixír na vlasy v hodnotě 499 Kč. Elixír na vlasy složený ze směsi pečlivě vybraných olejů. Elixír pomáhá zklidňovat vlasovou pokožku, posilovat a vyhlazovat vlasové vlákno a zároveň jeho krásná vůně působí na lidské smysly.

3. Aromaterapie jako dárek k nákupu z kategorie SPÁNEK

Při nákupu nad 1500 Kč z kategorie SPÁNEK od nás dostanete Aromastick Calm jako dárek. Je to aromatická tyčinka, která vám pomůže zklidnit mysl a tělo kdykoliv a kdekoliv pomocí 100% přírodních esenciálních olejů.

4.TÝDEN DOPRAVY ZDARMA PRO KAŽDÝ ZDRAVÝ BALÍČEK OD 12.-18.8.

Využijte jedinečnou příležitost a nechte si doručit svůj zdravý balíček zcela zdarma! Myslete ekologicky a vyberte si vše potřebné v rámci jedné objednávky. Šetříte tak přírodu i vlastní peněženku.