Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

Posilujte s námi imunitní systém.

O nás - PURAVIA

Kdo jsme

Puravia neboli „čistá cesta“ je jedinečným místem, kde naleznete jen ty nejčistší a nejkvalitnější produkty jak z oblasti potravinových doplňků, tak i vysoce chutné a kvalitní bio potraviny a další značky z celého světa. Začali jsme nejprve u sebe tak, abychom mohli doporučit jen to nejlepší v té nejvyšší kvalitě a čistotě.

Pečlivé vybírání produktů

Puravia si zakládá na odbornosti a spolupracuje se zkušenými lékaři, farmaceuty a výživovými specialisty. Je velkým rozdílem, zda si jdete pro doplněk stravy do lékárny, kde ve většině případů bohužel najdete ne moc kvalitní, syntetické produkty, navíc se spoustou přídatných látek, které tělo opravdu nepotřebuje a které ho navíc zatěžuje. Snažíme se vždy podporovat lokální firmy a výrobce, bohužel ne vždy najdeme v České republice opravdu čisté produkty, za kterými bychom mohli stát. Nedbáme jen na kvalitu a čistotu, ale i na funkčnost.

Produkty které Puravia nabízí jsou jedinečné svou kvalitou a většina není běžně k dostání v ČR. Proto děkujeme všem našim klientům za trpělivost v případě výpadku dostupnosti některých produktů. 

Kdo stojí za PURAVIA

Zakladatelkou je Mgr. Eva Hájková, MBA která je autorkou knihy s názvem Hravě o živé stravě, zaměřující se na vhodnost rostlinného stravování u dětí (vegan a vitarián). Eva je specialistkou v preventivní, funkční medicíně a výživě (praxe Londýn, Austrálie a ČR). Jako praktik preventivní medicíny a výživy sama odkazovala na spoustu produktů, které sama s rodinou denně využívala a které v té době ještě nebyly v ČR ani na Slovensku k dostání.

Co od nás můžete očekávat

O Puravii pečujeme s velkým srdcem a nadšením. Každý v našem týmu tvoří důležitý článek celku tak, aby vaše zkušenost s komunikací, nakupováním a vybíráním byla ta nejlepší. Náš odborný tým vede poradnu zdarma (poradna@puravia.cz) , na kterou se můžete obrátit.

Každý produkt na Puravia má svůj příběh. Věříme, že i vy tento příběh, kvalitu a jedinečnost oceníte. Naším cílem není kvantita, ale kvalita!

Puravia – vše pro vaše zdraví na jednom místě.