Květnová akce - ke každé objednávce značky Inlight nad 2499 Kč dárek zdarma, podmínky akce.

Doprava zdarma v rámci ČR a SR ke každé objednávce nad 2500 Kč.

O nás - PURAVIA

Naše motta jsou…

„Kvalita před kvantitou“
„Na čistotě a kvalitě stravy, včetně doplňků stravy záleží!“

Naše vize…

Maximálně zvýšit povědomí o důležitosti kvalitních a funkčních doplňků stravy po celé ČR a na Slovensku tak, abyste všichni znali eshop Puravia a věděli, kde tyto produkty najdete na jednom místě a kde se můžete odborně poradit s vysoce kvalifikovaným týmem odborníků.

Kdo jsme…

Puravia neboli „čistá cesta“ je jedinečným místem, kde naleznete jen ty nejčistší a nejkvalitnější produkty jak z oblasti potravinových doplňků, tak i vysoce chutné a kvalitní bio potraviny a další značky z celého světa. Začali jsme nejprve u sebe tak, abychom mohli doporučit jen to nejlepší v té nejvyšší kvalitě a čistotě. Ne, není to jen fráze.. čtěte dále…

Produkty pečlivě vybíráme! Nebereme vše!

Puravia si zakládá na odbornosti a spolupracuje se zkušenými lékaři, farmaceuty a výživovými specialisty. Je velkým rozdílem, zda si jdete pro doplněk stravy do lékárny, kde ve většině případů bohužel najdete ne moc kvalitní, syntetické produkty, navíc se spoustou přídatných látek, které tělo opravdu nepotřebuje a které ho navíc zatěžuje. Snažíme se vždy podporovat lokální firmy a výrobce, bohužel ne vždy najdeme v České republice opravdu čisté produkty, za kterými bychom mohli stát. Nedbáme jen na kvalitu a čistotu, ale i na funkčnost.

Co od nás můžete očekávat…

Můžete nám plně důvěřovat v tom, že od nás nedostanete doporučení, za kterým bychom si nestáli. Upřednostňujeme tzv. personalizovanou suplementaci a netvrdíme, že všichni musíme užívat doplňky stravy!

O Puravii pečujeme s velkým srdcem a nadšením. Každý v našem týmu tvoří důležitý článek celku tak, aby vaše zkušenost s komunikací, nakupováním a vybíráním byla ta nejlepší. Náš odborný tým vede poradnu zdarma (poradna@puravia.cz) , na kterou se můžete obrátit.

Každý produkt na Puravia má svůj příběh. Věříme, že i vy tento příběh, kvalitu a jedinečnost oceníte. Naším cílem není kvantita, ale kvalita!


Puravia – vše pro vaše zdraví na jednom místě.