Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Sleva! Těhotenský balíček MAXI - 1. a 2. trimestr

Těhotenský balíček MAXI - 1. a 2. trimestr

Těhotenství je jedno z nejdůležitějších období života jak pro matku, tak i pro dítě. Proto by měla každá matka přijímat pro své zdraví a zdraví plodu, to nejlepší a nejkvalitnější. V tomto MAXI balíčku pro vás naši odborníci vybrali šest produktů, které vám a vašemu dítěti zaručí tu nejlepší a nejkvalitnější péči. 

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


Puravia

5 677,00 Kč (s DPH)

4 951,00 Kč (s DPH)

-726,00 Kč

popis produktu

Proč jsme pro vás vybrali právě tyto produkty a v čem jsou tak výjimečné?

Těhotenství je pro matku neuvěřitelně fyzicky náročný proces, který vyžaduje mnohem vyšší příjem živin. A proto jsme pro vás vybrali to nejdůležitější pro podporu zdraví během prvních dvou trimestrů těhotenství.

V balíčku najdete tři výrobky, které pro vás vybraly dvě skvělé ženy a odbornice - specialistka na funkční medicínu a výživu Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA a naturopatka Mgr. Lenka Ptáčníková.


VITAMIN CODE MULTIVITAMÍN 
VITAMIN CODE poskytuje příjem mnoha živin, které mohou být během těhotenství deficitní. Nejen že je tento multivitamín speciálně navržen pro potřeby těhotných žen, ale jeho unikátní složení bez chemických přísad především zbytečně nezatěžuje tělo.

DR. FORMULATED - ŽIVÉ BAKTERIE - PRENATÁLNÍ OBDOBÍ
Budování zdravého mikrobiomu je důležité jak pro zdraví matky, tak i pro zdraví dítěte. Jedna kapsle tohoto kvalitního produktu vám dodá 20 miliard CFU živých bakterií, včetně klinicky studované bakterie L. rhamnosus HN001.

OMEGA 3
Vysoce kvalitní olej z Antarktického krillu poskytuje těhotným a kojícím ženám příjem nezbytných omega 3 mastných kyselin. Tento výrobek je ve své nejdostupnější formě pro tělo, a to díky obsahu fosfolipidové struktury, kterou u jiných výrobků omega 3 nenajdete.

VITAMÍN D3 PLUS K2 KAPKY V BIO OLIVOVÉM OLEJI
Vitamín D3 je jedním z nezbytných vitamínů pro těhotnou maminku, ale i její plod. Tento doplněk stravy je ve své nejčistší a nejpřirozenější podobě, a navíc je obohacen o vitamín K2, který podporuje lepší vstřebatelnost vitamínu D.

DR. FORMULATED - HOŘČÍK
Magnesium je minerál, který hraje důležitou roli při dělení buněk (například při růstu dítěte a dělohy), vývoji i výrobě energie. Během těhotenství je tento minerál nezbytný a jeho potřeba je mnohem vyšší.

GREAT LAKES HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN
Během těhotenství je zvýšená potřeba příjmu aminokyselin, které jsou mimo jiné obsaženy i v kolagenu. Tento vysoce kvalitní hydrolyzovaný kolagen poskytne matce i dítěti široké spektrum aminokyselin v takovém množství, které se z běžné stravy jen těžko získá.

Obsah balení

 • 1 x

  Tato klinicky studovaná probiotika byla vyvinuta speciálně pro těhotné a kojící ženy. Obsahují prenatální Raw bakterie - 16 kmenů s 20 miliardy CFU. Garden of life - to nejkvalitnější a nejčistší z přírody pro maminku i miminko.      

  656,00 Kč
 • 1 x

  Meduňkový čaj sice zklidní vaše tělo před spaním, ale rozhodně se nepostará o optimální hladinu hořčíku ve vašem těle. Udělejte si z tohoto lahodného šumivého nápoje pravidelný večerní rituál a usínejte s pocitem, že jste pro své tělo udělali maximum. Mezi hlavní funkce hořčíku patří schopnost snížit míru únavy a vyčerpání a podpořit normální funkce...

  572,00 Kč
 • 1 x

  Myslete na sebe a na své miminko! Tento vitamínový koktejl plný živin, minerálů a vitamínů pomáhá udržet tělo budoucí maminky během těhotenství i kojení v perfektní formě a předejít tak případnému deficitu z jejich nedostatku. S tímto jedinečným doplňkem stravy si můžete být jisté, že dáváte svému miminku jen to nejlepší. Unikátní složení bez chemických...

  1 631,00 Kč
 • 1 x

  Volně pasoucí se zvířata jsou zárukou maximální kvality. Přírodní zpracování za nejpřísnějších hygienických podmínek jistotou. Tento přírodní, vysoce kvalitní kolagen získáván z kůže, pojivové tkáně nebo kostí splňuje obojí, a tím se řadí do kategorie prémiových produktů. Vyzkoušejte tuto jedinečnou kombinaci aminokyselin v koncentrovaných úrovních.

  829,00 Kč
  Rychlý náhled Není skladem
 • 1 x

  Hledáte vysoce kvalitní zdroj omega 3 mastných kyselin, ale vadí vám výrazná chuť nebo vůně rybího oleje? Tyto kapsle, menší než je obvyklé u rybích doplňků stravy, z rychle rostoucího mořského planktonu, jsou zcela bez rybího zápachu a přesto velmi účinné! Obsahují přírodní astaxantin, který pomáhá udržet dlouhodobou čerstvost a stabilitu omega 3...

  890,00 Kč
 • 1 x

  Nakopněte svoji imunitu s produktem, na který jsme obzvlášť pyšní! Za jeho vznikem stojí roky zkoumání, porovnání forem a konečného užitku pro lidský organismus. V čem je výjimečný? Kombinace vitamínů D3, K2 ve formě MK7 a olivového oleje je nejen ojedinělá, ale pro lidský organismus maximálně přínosná. A to především z hlediska vstřebatelnosti. Jedna...

  1 099,00 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty