Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Balíček Kniha + brýle proti modrému světlu

On/Off. Vypnuto, zapnuto.

Skrytý rytmus těla střídavě zapíná a vypíná své funkce tak, aby tělo dostatečně regenerovalo a těšilo se pevnému zdraví a vitalitě.

Zakoupením tohoto balíčku ušetříte 10% z ceny jednotlivých produktů.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

17 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


Black Kale

790,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Knížka Cirkadiánní kód je určena úplně všem!

Otestujete si s ní svůj rytmus a seřídíte hodiny svého těla přímo na míru. Naučíte se ovládat intenzitu světla, načasovat správně své jídlo, vyladit pohybovou aktivitu a oddávat se hlubokému spánku.

Během několika týdnů zjistíte, jak skvělé je žít ve zdravém těle plném energie. Abychom propojili důležitost informací obsažených v této knize s běžným životem a podpořili tak vaši cestu za zdravějším a spokojenějším JÁ, vytvořili jsme tuto jedinečnou akci.

Knihu jsme doplnili certifikovanými a atestovanými brýlemi se 100 % schopností blokace modrého světla od firmy R-style. Kupte si tento balíček a dopřejte restart vašemu Cirkadiánnímu rytmu, objevte kouzlo kvalitního spánku a sílu dostatečné regenerace.

Obsah balení

 • 1 x

  On/Off. Vypnuto, zapnuto. Skrytý rytmus těla střídavě zapíná a vypíná své funkce tak, aby tělo dostatečně regenerovalo a těšilo se pevnému zdraví a vitalitě. Knížka Cirkadiánní kód je určena úplně všem! Otestujete si s ní svůj rytmus a seřídíte hodiny svého těla přímo na míru. Naučíte se ovládat intenzitu světla, načasovat správně své jídlo, vyladit...

  322,00 Kč
 • 1 x

  Buď offline! Je vědecky dokázáno, že pouhých 20 minut koukání do mobilu nebo televize před spaním zastaví tvorbu melatoninu o 60 - 90 min.! Modré světlo působí na přirozený biorytmus našeho těla, a to především ve večerních hodinách. Brýle se schopností blokace 100 % modrého světla, jsou vhodné pro každého bez rozdílů věku a pohlaví. Blokujte modré...

  499,00 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty