Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom, podmínky akce.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

ION*Gut pro děti, 236 ml

Tento minerální doplněk stravy pro výživu střevních bakterií vašeho dítěte je naprosto odlišný od ostatních. Nejedná se o živé kultury, ani o vlákninu jako ve většině produktů. ION Gut Healt pro děti představuje alkalickou tekutinu bohatou na Terrahydrit (molekula na bázi uhlíku ze staré fosilizované půdy) a také komplex přirozeně se vyskytujících stopových minerálů a aminokyselin. Jen silný střevní mikrobiom umí čelit toxinům a jiným nevítaným “hostům”. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

8 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-372

ION*Biome

1 035,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Proč užívat tyto jedinečné kultury?

  • Obsah Terrahydritu, látky ze zkamenělé půdy, která byla vytvořena bakteriemi.
  • Podloženo vědeckými studiemi a laboratorními testy.
  • Bez toxického účinku.
  • Bez obsahu toxinů jako je glyfosát.
  • Výrobek je veganský, vegetariánský a bez lepku.
  • Výrobek je zcela bez rozpouštědel, alkoholů, plniv, pojiv, příchutí, přísad, konzervačních látek, barviv, vůní, silikonu a BPA.

Obsah balení: 236 ml (188 dávek).

Složení:
Čištěná voda, volné huminové látky (Terrahydrit) a méně než 1% komplexních minerálních aminokyselin (přirozeně se vyskytující chlorid, sodík, litium, vápník, fosfor, síra, brom, draslík, železo, zinek, měd, zlato, hořčík, alanin, glycin, histidin, izoleucin, methionin, treonin, valin)

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Denní dávka

1 čajová lžička (5 ml)

Volné huminové látky

150 mg

Hodnoty daného dávkování jsou založeny na kalorickém příjmu 2000 kcal

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohli vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o registrovaný lék farmaceutickou firmou.


Doporučené dávkování:
Ze začátku podávejte dětem pouze 5 kapek roztoku denně.
U dětí do 2 let zvyšujte každý týden dávku dvakrát, dokud nedosáhnete objemu 25 kapek (¼ čajové lžičky) třikrát denně.
U dětí nad 2 roky zvyšujte každý týden dávku dvakrát, dokud nedosáhnete objemu 100 kapek (1 čajová lžička) třikrát denně.
Podávejte před jídlem nebo při jídle. Před použitím dobře protřepejte.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz


Země výroby: USA

Skladování:
Uchovávejte na chladném a suchém místě mimo sluneční záření. Chraňte před mrazem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.
Pokud jste těhotná, kojící, nebo máte alergickou reakci na stopové minerály či jakékoli chronické příznaky a onemocnění, poraďte se před použitím tohoto výrobku s lékařem, nebo s odborníky v naší poradně poradna@puravia.cz


Výrobce: ION* Gut Health
Celosvětově uznávaná a milovaná značka dříve známá pod názvem RESTORE. Nyní se tyto přírodní produkty získané z půdy nachází pod značkou ION* Gut Health a jsou doporučovány více než 1500 lékaři a mnoha maloobchodními prodejnami. Jedinečnými složkami těchto produktů získanými z půdy, jsou molekuly Terrahydritu, stopové minerály a aminokyseliny. Produkty jsou veganské, čistě bezlepkové, bezlaktózové, bez s´ji, latexu, sulfidů, konzervačních látek, GMO a bez glyfosfátových zbytků.


Výzkumy:
Mezi studiemi potvrzené účinky doplňku stravy ION* Gut Health patří vliv na markery, které jsou zodpovědné za střevní propustnost tzv. leaky gut, a pozitivní vliv na imunitní systém.
Jedna ze studií potvrzuje snížení zonulinu, IL-6 (zánětlivý marker) a glyfosátu u dospělých zdravých lidí.
Další studie potvrzuje, že látka Terrahydrite stabilizuje integritu těsných spojů ve střevě tzv. tight junctions, jejichž porušení vede například k citlivosti na lepek.
Pozitivní účinek Terrahydridu při zvýšené citlivosti na lepek potvrzuje i studie, která se zabývá propojením mikrobiomu s hematoencefalickou bariérou.
Jiná klinická studie ukazuje schopnost produktu ION* Gut Health podporovat produkci lysinu ve střevním mikrobiomu. Právě lysin má důležitou roli v produkci bílkovin, epigenetické regulaci, produkci kolagenu, regulaci imunitního systému a různých buněčných procesů.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty