Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom, podmínky akce.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Olej LOVE z divokého středomořského oregana, 30 ml

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-126

Free Spirit

619,00 Kč (s DPH)

popis produktu

 Obsahuje minimálně 80 % karvakrolu

Love 100% organický olej z divokého oregána je olej z oregana, které roste divoce a je ručně sbíráno v dalekých horských oblastech jihozápadního Turecka.

Houževnaté a nejvíce životem pulzující rostliny oregana (oreganum vulgare) rostou roztroušené na úrodné horské půdě, která je jedna z nejbohatších na minerály na světě. Staří Řekové byli jedni z prvních, jež začali oregáno používat. Řecký název oreiganon znamená „potěšení z hor“.

Divoké středozemní oregano prochází parní destilací a odměnou je tento esenciální olej. V době vrcholící výroby oleje turečtí muži a turecké ženy ručně sklízejí voňavé kvetoucí bylinky v nehostinných horách Turecka.

Na rozdíl od podřazených druhů často prezentovaných jako pravé oregano produkují tyto divoce rostoucí rostliny olej, jenž obsahuje velké množství karvakrolu a relativně málo thymolu.

Divoké středomořské oregano získáváme přímo od primárního výrobce, abychom se ujistili, že naši zákazníci dostanou olej v nejčistší formě, nezměněný a věrný přírodě. Výrobek získal certifikát ekologického výrobku od společnosti Ecocert, TR.

Vlastnosti oleje z divokého oregana:

  • Minimálně 80 % karvakrolu.
  • Plný sloučenin 
  • Smíchaný s bio olivovým olejem.

Návod k použití:

Tento olej lze užívat externě, a tudíž ho aplikovat přímo na kůži (nejdříve použijte náplasťový test).

Jelikož je čistý esenciální olej příliš silný na to, aby mohl být plně využit, byl smíchán s ekologicky vyprodukovaným extra panenským olivovým olejem pocházejícím z oblasti Grampians ve státě Victoria v Austrálii.

Poměr 1 díl divokého oregana : 4 dílům olivového oleje (200µl/ml) je evropsky uznaný standard.

Ovšem stejně jako u všech ostatních bylinných olejů je třeba dbát opatrnosti. Vyhněte se používání oleje v těhotenství a v dlouhodobém časovém horizontu, ne déle než 3 týdny v kuse.

Divoké středomořské oregano: Origanum vulgare
Ekologický olej z divokého oregana
Původ: Turecko

Oreganový olej získal certifikát ekologického výrobku od společnosti Ecocert, TR. Olivový olej byl certifikován organizací NASAA (Národní asociací pro udržitelné zemědělství, Austrálie).

NIC NEBYLO PŘIDÁNO, NIC NEBYLO ODSTRANĚNO!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty