Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Primal Defense Ultra Probiotic Formula 90 kapslí

Primární ochrana. Název tohoto produktu naprosto vystihuje jeho funkci v našem organismu. Pouze zdravý mikrobiom se může účinně bránit proti všemu co jej oslabuje. Každá odměrka tohoto širokospektrálního probiotického prášku obsahuje 1 miliardu CFU Bacillus subtilis plus probiotika Lactobacillus a Bifidobacterium.
Yuoh3BoVIEm6VfbQzx5fMUvmg1mHfP9xSwn_2oDt

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

27 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-180

Garden of Life

1 399,00 Kč (s DPH)

popis produktu

  • Obsah 15 miliard živých buněk a 13 druhů kultur, včetně HSOs (Homeostatické půdní organismy), jako jsou B. subtilis a S. boulardii.
  • 15 miliard CFU (jednotek tvořící kolonie) v jedné dávce (3 kapsle).

Obsah balení: 90 kapslí (30 dávek).

Složení: Železo, iontové minerály rostlinného původu.

HSO probiotická směs: Saccharomyces boulardii, BIO ječmen*, BIO oves*, Lactobacillus plantarum, Bacillus subtilis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus casei, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus paracasei.

Rostlinná celulóza, BIO rýže (slupka).

*produkt s použitím Poten Zyme (fermentační proces). 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

1kapsle

Železo (iónové minerály rostlinného původu)

2mg=14%*

HSO směs (5miliard CFU¹)

410mg

Iónové minerály rostlinného původu

 290mg


Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkování: Nejprve užívejte pouze 1 kapsli denně a zapijte 2,5 dcl vody. Postupně dávkování navyšujte na 1 kapsli 3x denně. Užívejte vždy na lačno.

V případě dotazů se prosím zdarma obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz.


Originální název: Primal Defense Ultra Probiotic Formula 

Země původu: USA

Skladování: Po otevření skladujte v chladničce, nebo na suchém místě do teploty 22°C.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.


Výrobce: Garden of Life

Garden of Life přináší jedny z nejúčinnějších a nejkvalitnějších výživových doplňků, a to propojením toho nejlepšího z přírody s vědou. Tato firma čerpá pouze z celistvých potravin, které jsou v BIO kvalitě poskytovány přímo farmáři a následně šetrně zpracovávány v RAW kvalitě.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty