Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Smidge Infant probiotika v prášku 15 g

Bříško vašeho miminka jej bude milovat. Tento šetrný, ale velmi účinný prášek plný živých bakterií, byl vyvinut speciálně pro potřeby zažívacího traktu kojenců, nicméně je vhodný také pro dospělé a teenagery. Stejně jako oblíbený GutPro Powder (dřívější název) neobsahuje žádné alergeny a chemické přísady, proto je velmi dobře snášen i těmi nejmenšími. Vhodný pro vegetariány i vegany.

Nyní je součástí balení také dávkovací lžička.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-192

Smidge

2 425,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Proč užívat zrovna tyto živé bakterie? 

 • Navržen pro vyvíjející se zažívací ústrojí miminka na základě dlouholetého výzkumu a zpětné vazby od rodičů a zdravotníků. 
 • Obsahuje 7 kmenů zdraví prospěšných bakterií, které se přirozeně vyskytují v zažívacím traktu zdravého kojence, mají dostatečnou schopnost kolonizovat střevo a zároveň jsou pro děťátko šetrné. 
 • Tvoří z 50% Bifidobacterium infantis, což je bakteriální kmen přítomný v mateřském mléce, který je stěžejní součástí vyvíjejícího se dítěte.
 • Neobsahuje žádné kmeny, které produkují D-laktát. Neobsahuje Streptococcus thermophilus ani žádné kmeny tvořící spory (např. bakterie půdy), či bakterie způsobující histaminovou intoleranci. 
 • Bez obsahu inulinu, maltodextrinu nebo rostlinné vlákniny, běžných aditiv jako je stearát hořečnatý, oxid křemičitý, nebo silice.
 • Obsahuje 1,45 miliard CFU na 1 dávku.
 • Všechny kmeny se pěstují na kultuře neobsahující mléčné, sójové médium. Jsou pěstovány na vegetariánské kultuře bez GMO a pro zajištění co největšího účinku byly sušeny mrazem.
 • Všechny kmeny byly pečlivě vědecky prozkoumány a zdokumentovány.
 • Produkty Smidge jsou pravidelně testovány na účinnost, čistotu a výživovou hodnotu. Mezi tyto nezávislé testy patří test na těžké kovy, analýza mikrobiomu, analýza účinnosti a další. 
 • Certifikovány American Type Culture Collection (ATCC).

Obsah balení: 15 g (750 dávek). Složení: 

Kmeny bakterií:

V 1 odměrce (20 mg)

Bifidobacterium bifidum 1,45 miliardy CFU*
(počet mikroorganismů tvořících kolonie)
Bifidobacterium breve
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium longum
Lactobacillus gasseri
Lactobacillus salivarius

Bez alergenů - mléka, sóji, vajec, ryb, měkkýšů, lepku, arašídů, kvasnic, nebo kukuřice.


Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkování:

Smidge® je vysoce koncentrovaný doplněk stravy o vysoké kvalitě, proto k zajištění jeho účinků stačí podání velmi malého množství. U dětí jakéhokoliv věku doporučujeme začít jen s pár zrníčky a postupně navyšovat (co 2-3 dny).

Dávkujte s přibalenou lžičkou. Před použitím se ujistěte, že je dávkovací lžička čistá a suchá. 

Novorozenec/kojenec - Podávejce 1 lžičku během jídla. Nepřekračujte 2 lžičky denně.

Batole/dítě - Podávejce 1 lžičku během jídla. Nepřekračujte 3 lžičky denně.

Dospívající/dospělý - Podávejce 1 lžičku během jídla. Nepřekračujte 3-4 lžičky denně.

Podle potřeby dávky časem zvyšujte či snižujte. Pro vhodné dávkování v konkrétních případech využijte naší poradny poradna@puravia.cz


Země původu: USA

Skladování:

Uchovávejte produkt v lednici a vždy se ujistěte, že je víčko pevně dovřené. Neodstraňujte balíček vlhkosti uvnitř lahve a nevystavujte vlhkému prostředí. Pokud cestujete, můžete přípravek uchovávat při pokojové teplotě až po dobu dobu jednoho týdne. Doporučujeme s sebou na cesty brát pouze potřebné množství. 


Podmínky přepravy:

Smidge® laktobacily obsahují aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Na rozdíl od živých kultur, které mohou být zničeny při transportu teplem, lyofilizované bakterie zůstávají nedotčené a stabilní. Také obal je vakuově uzavřen. Díky těmto vlastnostem Smidge dobře snáší vyšší (letní) teploty do 25°C, a i v při těchto teplotách je výrobcem deklarováno, že nedojde ke snížení účinnosti produktu při přepravě a doplněk stravy může být otevřen mimo lednici až po dobu jednoho týdne. 

Pokud teplota dlouhodobě překročí 25°C je produkt zasílán s chladící vložkou.

Objednávky tohoto výrobku jsou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka doručena co nejdříve v pracovní dny a byly tak dodrženy ty nejlepší podmínky pro skladování. Doručujeme pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa: Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop, Českou a SK poštou. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.


Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty