Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom, podmínky akce.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Aqua biome Maximum Strength 120 kapslí

Doplněk stravy

Aqua Biome ™ Rybí olej

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-453

Aqua biome

1 790,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Obsah balení: 120 kapslí

Enzymedica zvolila poměr omega-3 mastných kyselin z rybího oleje, který se podstatně liší od jiných doplňků obsahujících rybí olej.  Tento rybí olej má následující poměry: DHA4:EPA2:DPA1, jenž se velmi podobají poměrům mastných kyselin u divokého lososa.

Složení:

Velikost dávky: 2 kapsle

Obsah balení: 120 kapslí

 

Množství na porci

%Denní hodnota

Kalorie

20

 

Celkový tuk

2g

2%

Omega 3 kyseliny

2000mg

**

DHA

800mg

 

EPA

400mg

**

DPA

100mg

**

Další omega a mastné kyseliny

700mg

**

Další ingredience: Želatinová kapsle obsahuje rybí želatinu, glycerin, vodu a přírodní citronovou chuť.

Obsahuje ryby:  olej pochází z ančoviček; želatina na kapsli z tilapie.

Doporučené dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle denně během jídla.

Varování: Uchovávejte uzavřené na suchém místě; vyhněte se nadměrnému teplu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní těsnění poškozeno nebo chybí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se před začátkem užívání se svým lékařem.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

DHA/EPA:

DHA přispívá k udržení optimální činnosti mozku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.

DHA přispívá k udržení přirozene zdravého stavu zraku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.

DHA přispívá k udržení optimální hladiny triglyceridů v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 2g DHA denně a které obsahují DHA v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2g DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.

DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 3g EPA a DHA denně. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3g EPA a DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz, nebo na naše sociální sítě Facebook  a Instagram.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty