Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Rescue® Night kapky 10ml

Doplněk stravy

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

8 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-470

Bach

300,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Kapky stačí nakapat několik hodin před usnutím do sklenice s vodou (nebo i přímo do úst) a pomalu upíjet. Dle potřeby zopakovat.

Kapky neobsahují chemické látky, jsou zcela přírodního původu a tak je možné je použít i pro děti. Neobsahují alkohol, jsou konzervovány glycerinem, který má jemně následlou a příjemnou chuť.

Složení: glycerin, voda, devaterník penízkovitý, netýkavka žlázonosná, bílá lesní réva, snědek okoličnatý, slíva třešňová, bílý kaštan. Kapky jsou bez alkoholu. 

Dávkování: Nakapejte 4 kapky několik hodin před usnutím do sklenice s vodou (nebo přímo do pusy) a pomalu upíjejte. Dle potřeby zopakujte.

Obsah: 10ml

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz, nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty