Dárek k objednávce - kečup a majonéza, a nejen to, každého potěšíme červencovými akcemi

Osteo Collagen - hydrolyzovaný hovězí kolagen 175g

Doplněk stravy

Britská značka Planet Paleo garantuje původ kolagenu a má ve VB vynikající pověst. Planet Paleo kolagenové prášky se prodávají v předních řetězových prodejnách se zdravou výživou a jsou doporučovány v široké paleo komunitě.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

5 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-495

Planet Paleo

1 285,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Platná nařízení EU mj. zakazují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz či na naše sociální sítě Facebook: https://www.facebook.com/puravia.cz/ a Instagram: @puravia.cz, která je vedena týmem zkušených zdravotníků.

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotní nebo očekávající těhotenství, konzultujte užívání výrobku s výživovým poradcem. Skladujte mimo dosah dětí a mimo zdroj tepla a vlhka.

OBSAH BALENÍ 175g / obsahuje 35 dávek (1dávka=7g)

OSTEO KOLAGEN PLANET PALEO

Kostní (latinsky OSTEO) kolagen od Planet Paleo je velmi pečlivě a odborně formulovaná směs hovězího kolagenu, synergicky působících bylin

Zakladatel značky Planet Paleo, Ben Shouler, je volným zastáncem životního stylu PALEO - bere si z něj to, co mu osobně vyhovuje, protože jeho netolerance vůči mléčným výrobkům a obilovinám mu nedovoluje tento druh stravování dodržovat do puntíku. V minulosti pracoval v oblasti přírodních doplňků výživy a vždy chtěl vyvíjet vlastní výrobky. Ben Shouler cítil, že na britském trhu chyběl kolagen nejvyšší kvality získávaný ze skotu, který se pase na čisté trávě.

DÁVKOVÁNÍ:  ¾-1½ porcovací lžíce (najdete ji uvnitř produktu) 1x denně nejlépe ráno před jídlem na prázdný žaludek. Smíchejte alespoň s 200ml vody nebo džusu. Lze pít v teplých nápojích.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

OBSAH

7g

HLAVNÍ SMĚS

 

Hovězí kolagen

300mg

Celá chaluha

220mg (143mcg jódu)

Listy kopřivy

150mg

Přeslička

70mg

Kořen zázvoru

50mg

KO-AKTIVNÍ SMĚS

 

Magnesium Glycinát

100mg

Zinek Glycinát

10mg

Vitamín A

5000iu

Mangan

2mg

Bór

1mg

Měď

1mg

Selen

150mcg

Vitamín K2

100mcg

Bez přídavných látek, barviv, dochucovadel a konzervantů. Produkt neobsahuje pšenici, lepek, mléčné stopy a sóju.

SLOŽENÍ: Hydrolyzovaný kolagen (hovězí), celá chaluha, listy kopřivy, hořčík (magnesium glycinát), přeslička, zázvorový kořen, zinek (zinek glycinát), mangán (citrát mangánu), Vitamín A (Retinol), bór (Di-sodium tetraborát), měď (glycinát měďnatý), Vitamín K2 (Menaquinone-7), selen (L-seleno-methionin), přírodní příchuť citronu, list stévie na oslazení.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty