Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Primal Defense Kids Banana probiotika pro děti, 81 g

Pro naše děti jen to nejlepší! Pokud se to týká jejich zdraví, platí to dvojnásob. Tento vynikající banánový prášek obsahující tři druhy probiotických kultur nacházejících se v zažívacím traktu zdravého dítěte, byl klinicky studován z hlediska bezpečnosti a vlivu na dětský organismus a je vhodný k dlouhodobému užívání. S balením na 60 dní, které v sobě ukrývá speciální probiotickou formuli, uděláte to nejlepší pro spokojené bříško vašich nejmenších.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

25 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-540

Garden of Life

876,00 Kč (s DPH)

popis produktu

  • Obsah jedinečné směsi tří bifidobakterií - Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis a Bifidobacterium longum, spolu s Saccharomyces boulardii.
  • Vyroben s příchutí BIO banánového prášku. 
  • Whole food probiotická výživa pro děti,  která pochází z celistvých potravin. 
  • Dvouměsíční dávka na 60 dní.
  • S tímto doplňkem si můžete být jisti, že obsažené látky jsou tepelně neupravené, neošetřené, bez chemických přísad, obsahu mléka, lepku a bez pojiv a plniv.
  • Vegetariánské a bezlepkové. 

Obsah balení: 81 g (60 dávek).

Složení: Probiotická směs: Saccharomyces boulardii, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis.

Inulin a BIO banánový prášek. 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v jedné dávce
Inulin 839 mg
Probiotická směs (4 miliardy CFU) 175 mg
BIO banánový prášek 10 mg

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkování: Před každým použitím protřepte. 

Pro děti od 3 let a starší - podávejte 1/4 čajové lžičky do jídla nebo nápoje. V případě potřeby můžete zvýšit na 1/2 čajové lžičky. 1 dávka = 1/4 čajové lžičky (cca 1,4 g).

V případě dotazů se prosím zdarma obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz


Originální název: Primal defense kids Probiotic formula

Země původu: USA

Skladování: Není nutné chlazení. Nevystavujte vysokým teplotám, slunečnímu záření a uchovávejte na suchém místě. 

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.


Výrobce: Garden of Life 

Garden of Life přináší jedny z nejúčinnějších a nejkvalitnějších výživových doplňků, a to propojením toho nejlepšího z přírody s vědou. Tato firma čerpá pouze z celistvých potravin, které jsou v BIO kvalitě poskytovány přímo farmáři a následně šetrně zpracovávány v RAW kvalitě.

bez lepku

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty