Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Terraflora Daily Care Probiotics 60 kapslí

Skutečné zdraví hledejte v přírodě! Tento čistě přírodní produkt poskytne vašemu tělu vše v jednom. Širokospektrální synbiotika v kombinaci s probiotiky a prebiotiky. Všechny kmeny jsou jedinečně kultivované a vysoce odolné vůči stresorům jako je teplo, světlo, žaludeční kyseliny a čas. Bez pojiv, plnidel nebo přísad jakéhokoliv druhu.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

16 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-572

Enviromedica

1 403,00 Kč (s DPH)

popis produktu

  • Prebiotická směs je plná biologicky aktivních sloučenin z udržitelných zdrojů, bez FOS (fruktooligosacharidů) a inulinu.
  • Každý kmen je ověřen třetí stranou pomocí rozboru DNA, aby byla zajištěna identita.
  • Jedinečně kultivované kmeny pomocí hypoalergenního veganského média bez GMO.
  • Vysoce odolné kmeny na bázi spor, které mají vrozenou odolnost vůči stresorům jako je teplo, světlo, žaludeční kyseliny a čas.
  • Kmen Ribospore ® ( Bacillus pumilus ) , který byl ve studiích prokázán jako významný producent riboflavinu (vitamin B2).
  • Kmen Bacillus megaterium EM 144 ™ , přirozený producent vysoce biologicky dostupných antioxidačních karotenoidů v zažívacím traktu.
  • Neobsahuje ŽÁDNÉ mléčné výrobky, pšenici, lepek, kukuřici, cukr, sóju, korýše, ořechy nebo GMO. Vyrobeno bez stearátů, plnidel, pojiv, tekutých látek nebo přísad jakéhokoli druhu.
  • Baleno v rostlinných celulózových kapslích.

Obsah balení: 60 kapslí / 30 dávek

Složení:
Probiotický Bio-Komplex (1 bilion životaschopných buněk v 1 dávce): Ribospore™ (Bacillus pumilus), Bacillus megaterium EM144™, Bacillus subtilis, Bacillus clausii, Bacillus coagulans.
Prebiotický Bio-Komplex: (850mg v dávce) Arabinogalaktan z modřínu [Larix spp.], Reishi [Ganoderma lucidum] extrakt (plodnice), Divoce-rostoucí Chaga [Inonotus obliquus] extrakt (plodnice), Divoce-rostoucí Chaluha bublinatá [Fucus vesiculosus] extrakt (stélka), Divoce-rostoucí Wakame [Undaria pinnatifida] extrakt (sporofyl), Huminové kyseliny.
Baleno ve veganských kapslích.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v jedné porci (2 tobolky)
Probiotický Bio-Komplex 1 miliarda životaschopných buněk
Prebiotický Bio-Komplex 850 mg

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkování: Začněte s 1 tobolkou každý druhý den. Postupně navyšujte dávku na 1-2 tobolky 2x denně. Nejlépe užívat s jídlem.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz


Originální název: Enviromedica Terraflora Broad Spectrum Synbiotic

Země původu: USA

Skladování: Přirozeně odolné bakterie v Terraflora ™ jsou tepelně stabilní, nevyžadují uchovávání v lednici a spojují pohodlí a účinnost.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.


Výrobce: Enviromedica

stažení produktu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty