Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

G.I. Detox™, 60 kapslí

GI Detox je kombinace živin vytvořená tak, aby poskytovala širší účinnost než jednosložkový produkt. Jedním z významných prvků je antioxidant Aloe vera mezi jejíž účinky patří čištění a detoxikace, podpora imunitního systému a normální funkce střevního traktu. Firma Bio botanical tak přináší jednoduché a účinné řešení.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

4 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-611

Bio Botanical

1 050,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Obsah balení: 60 kapslí

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte během těhotenství. Před použitím jakéhokoli doplňku se poraďte se svým lékařem, zejména pokud kojíte, máte zdravotní problémy nebo užíváte léky. Pokud se objeví nežádoucí účinky, přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky a barviva. Doba expirace 3 roky od data výroby, datum výroby vyznačeno na obalu.Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz, nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Doporučené dávkování: Jedna kapsle na lačný žaludek s plnou sklenicí vody nebo podle pokynů terapeuta. Užívejte minimálně 1 hodinu od ostatních léků a doplňků stravy.

Složení: zeolitový jíl, aktivní uhlí, aloe vera, křemík (jako monomethylsilanetriol), jablečný pektin, kyselina huminová, kyselina fulvová.

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
Aloe Vera
Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, napětí a únava, antioxidant, čištění a detoxikace
Další složky: Rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza a voda)

Uchovejte v chladu a suchu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty