Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Liposomalní glutathion 100ml

Glutathion je doplněk stravy určený zejména k ochraně organismu před oxidačním stresem a posílení vitality. L-glutathion je přirozenou součástí organismu.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-689

Lipolife

1 414,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Obsah balení: 100ml

L-glutathion je přirozenou součástí organismu.

Proč liposomální vitamíny? Liposomy jsou odvozeny z řeckého názvu "lipos" tuky a "soma", což znamená tělo. Jedná se o malou mikročástici, která je obalena tukovou vrstvou (přírodními fosfolipidy), která obsahuje daný vitamín či minerál. Tento tukový obal napomáhá jednak chránit danou mikroživinu před kyselým prostředím v žaludku, tak lepší vstřebatelnosti daného vitamínu či minerálu přímo do buněk. Dodává tedy konkrétní živiny na intracelulární úrovni a to: endocytózou, fúzí, lipidovou výměnou a adsorpcí.

Lipolife je nová třída biologicky dostupných doplňků stravy, jejichž technologie výroby mikročástic zajišťuje mnohem vyšší absopci. 

Lipolife® představuje nejlepší liposomální technologii a je jednou z mála značek liposomálních doplňků, které prokazují výrazně vyšší absorpci  než standardní perorální doplňky. Další kvalitou této značky je, že se zavázala ke klinickému testování svých produktů tak, aby mohla prokázat jejich účinnost.  

Složení: L-glutathion 450mg na 5ml

Další ingredience:
Fosfatidylcholin získaný z organického, slunečnicového lecitinu bez GMO, voda, vitamín E (antioxidant), sorbát draselný (konzervační látka), zbytková množství ethanolu a glycerolu.

Dávkování:
Před použitím protřepejte. 1/2 - 1 čajová lžička (5 ml) nebo více denně podle doporučení vašeho terapeuta. Lze ředit vodou nebo džusem.

Neobsahuje lepek, cukr, mléčnou bílkovinu, laktózu, sóju, kukuřici. Jedná se o veganský doplněk stravyZákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty