Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Garden of Life probiotika pro děti - banán 96 g

Doplněk stravy

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-9

Garden of Life

798,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Obsah balení: 96g (60 dávek)

Proč si vybrat tento produkt?

• obsahují 5 miliard živých buněk v jedné dávce
• jsou Whole food,  pro děti od 3 měsíců a starší
• obsahují 23 druhů RAW organického ovoce a zeleniny + inulin
certificate6

Whole food výživa, která byla konkrétně navržena tak, aby vyhovovala specifickým potřebám dětí. V jedné dávce je obsaženo více než 5 miliard živých buněk. RAW znamená, že naše probiotika jsou tepelně neupravené, nezpracované a nefalšované - bez pojiv nebo plniv. Od počátku výroby až po dodání do vaší chladničky, je zajištěno skladování v chladu.

Prášek má jemnou banánovou příchuť - prášek může být smíchány s kojeneckou výživou, mlékem, vodou, džusem, nebo přisypány do jogurtu, jablečného pyré, či cereálií.

Dávkování: Pro děti od 3 měsíců a starší, začněte s 1/4 čajové lžičky denně a postupně zvyšujte na plnou dávku tedy 3/4 čajové lžičky denně nebo postupujte podle pokynů vašeho pediatra. Můžete také smíchat s mateřským mlékem, vodou, kojeneckou stravou, mlékem, šťávou anebo jinými měkkými potravinami. 1 dávka = 3/4 čajové lžičky (1,7g). Počet dávek v balení 60.

Složení:

Výživové hodnoty  100g 1dávka  
 RAW organická ovocná a zeleninová směs 94g  1,6g +
organic banán (ovoce), Inulín (z organic Jerusalem artičoku kořen), organic jablko (ovoce), organic řepa (kořen), organic brokolice (stonek a květ), organic mrkev (kořen), organic špenát (list), organic rajče (plod), organic jahody (ovoce), organic višeň (ovoce), organic ostružina (ovoce), organic zelená paprika (plod), organic růžičková kapusta (list), organic borůvka (ovoce), organic zázvor (kořen),  organic česnek (hlava), organic zelená cibule (hlava), organic maliny (ovoce), organic petržel (list), organic květák (stonek a květ), organic červené zelí (list), organic kapusta (list), organic okurka (tykev), organic celer (stonek), organic chřest (stonek a květ),      
Živé kultury - směs 4,8g  81mg +
Lactobacillus gasseri, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis,      
Celkově živé kultury 5 miliard CFU      

Označení: 1Při dodržení podmínek skladování a doby expirace. Skladujte nejlépe v chladničce, nebo na suchém místě do teploty 22°C.

+doporučená denní referenční hodnota příjmu není stanovena,

Podmínky přepravy: Objednávky budou zasílány jen PO-ST, aby mohla být zásilka doručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak podmínky skladování. 

Výrobce: Garden of Life

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty