Květnová akce - ke každé objednávce značky Inlight nad 2499 Kč dárek zdarma, podmínky akce.

Doprava zdarma v rámci ČR a SR ke každé objednávce nad 2500 Kč.

Earthpaste zubní pasta s bentonovým jílem, mátou peprnou a aktivním černým uhlím

Nepěnivá, neabrazivní, pro citlivé zuby a dásně, neobsahuje fluor

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-226

Redmond

295,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Zubní pasta Earthpaste je složena z osvědčených přírodních látek. Základ tvoří bentonitový jíl, který je proslulý obsahem minerálních látek a antibakteriálními účinky. Zároveň je velmi efektivní při odstraňování zubního plaku.

Zubní pasta Earthpaste s esenciálním olejem máty peprné je obzvlášť účinná v boji se zápachem z úst. Aktivně pomáhá likvidovat přemnožené anaerobní bakterie, které jsou příčnou neblaze proslulého „smradu z pusy“.
Esenciální olej z máty peprné rovněž podpoří váš boj s bakteriemi, které způsobují zánět dásní. Navíc dodává zubní pastě Earthpaste velmi silnou svěží příchuť a nádherně provoní váš dech. Aktivní černé uhlí pomáhá bělit zoubky.

Zubní pasta značky Earthpaste je pro své přírodní složení velice oblíbená v Americe i v Evropě. Vyzkoušet ji můžete i vy, protože ji právě představujeme na českém trhu.

Obtíže, se kterými vám zubní pasta Earthpaste pomůže:

Zubní plak - zubní kámen - tmavé skvrny na zubech - bílé skvrny na zubech - oslabená zubní sklovina - citlivé zuby - neblahé dopady nadbytku fluoru - zápach z úst - kazotvorné bakterie -   zánět dásní

Vhodné pro vegany i vegetariány.

Jak účinně bojovat proti zápachu z úst?

Zápach z úst způsobují anaerobní bakterie, které žijí v našich ústech. Produkují síru, jejíž uvolňování je příčinou nepříjemného zápachu dechu. Anaerobní bakterie jsou do určité míry užitečné, protože nám pomáhají štěpit potravu. Pokud se ale přemnoží, mnoho radosti nám neudělají.

Esenciální olej z máty peprné je známý svou účinností při boji s anaerobními bakteriemi, kterým se daří v prostředí s nízkým obsahem kyslíku. Zároveň dodává Zubní pastě Earthpaste nebývalou svěží příchuť. Proti zápachu z úst tak bojuje dvojnásobně.

Zubní pasta Earthpaste neobsahuje:
  • Glycerin
  • Fluoridy
  • Umělá barviva
  • Přidaná činidla způsobující pěnění
  • Žádné chemické složky

Díky svému složení je bezpečná při spolknutí u dospělých i dětí. Přečtěte si článek o abrazivitě Earthpaste a pH.

Návod k použití: Pro zachování zdravých zubů je nutno si je pravidelně čistit alespoň dvakrát denně po dobu dvou minut. Zuby nečistíme agresivně. Aplikujte Earthpaste na suchý kartáček a krouživými pohyby čistěte od dásní k zubům. Před vypláchnutím úst naneste trochu pasty na prst a jemně prstem promasírujte dásně.

Složení a funkce jednotlivých přísad v Earthpaste:

Purifikovaná voda - Auqa

Používá se na hydratování jílu a pro vytvoření krémové konzistence.

Redmondský bentonitový jíl (potravinářský stupeň kvality) -Bentonite

Vzácný jíl s vysokým obsahem sodíku i vápníku a přes 60 minerálních látek posiluje a zároveň leští zubní sklovinu, odstraňuje pigment. Má také antibakteriální účinky. Lze jej polykat.

Aktivní černé uhlí pomáhá bělit zoubky.

Březový cukr -Xylitol

Přírodní sladidlo získané z vláknitých částí rostlin. Působí preventivně proti vzniku zubního kazu, neboť brání bakteriím ulpět na zubech. Má vliv na snížení zubního plaku.

Esenciální olej máty peprné -Peppermint (Mentha Piperita) Oil

Antiseptické vlastnosti. Známá svou účinností při boji s anaerobní bakterií - bakterie, které se daří v prostředí s nízkým obsahem kyslíku jako jsou např. ústa, a která může způsobit zánět dásní.

Menthol -Menthol

Menthol je po chemické stránce monocyklický terpen, který se nachází v rostlinách rodu Mentha, hlavně v mátě peprné. Menthol dává mátě její silně aromatickou chuť a vůni, působí jako stimulant. Působí místně antisepticky, má lokálně umrtvující a protibolestivé účinky, chladí a místně překrvuje, má protisvědivé účinky.

Tea Tree olej -Tea Tree (Melaleuca alternifolia) Leaf Oil

Má antibakteriální a fungicidní vlastnosti. Jedná se o nejúčinnější přírodní antiseptikum. Je účinný na bolavé dásně, zápach z úst a zubní povlak, neboť chrání zuby před cukry, které se mění na škodlivé kyseliny.

Pravá mořská sůl RealSalt™ -Sodium chloride

Mořská sůl a jeji oligo-částice tonizují dásně, remineralizují, přirozeně bělí zuby.Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty