Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

Kniha Opravdové jídlo pro děti

Pojďte zbořit výživové mýty a dozvědět se, jak opravdu funguje lidské tělo a jakým jídlem své dítě můžete podpořit, aby z něj rostl aktivní, zdravý a energií nabitý člověk.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-520

Tereza Broschová

299,00 Kč (s DPH)

popis produktu

V současnosti je velmi těžké se orientovat ve všemožných doporučeních, jak máte krmit svoje dítě. Něco říká pediatr, něco slyšíte v reklamě, něco vaše maminka a zcela opačný názor může mít zase vaše kamarádka.

Nakonec člověk vůbec neví, co si z toho všeho má vybrat a co je správně.

I já jsem si tím prošla, ale čím více jsem se do tématu stravy pouštěla, tím více mi vykrystalizovalo pojetí, které je postavené na jednoduchých, logických principech, které jsou navíc i podloženy současnými vědeckými studiemi a které podporuje lidské tělo v jeho správném fungování tak, jak to příroda původně zamýšlela. Tím pojetím je paleo stravování a všechny základní informace o tomto stylu stravy jsem sepsala do KOMPLETNÍHO PRŮVODCE.

Pokud krůček po krůčku začnete rodinný jídelníček měnit na kvalitnější a výživnější, bude vás hřát dobrý pocit z toho, že svým dětem do života předáváte velmi cenné informace o tom, jaké potraviny jsou pro jejich zdraví a pohodu důležité.

Kdo je autorka Tereza Broschová? Tereza Broschová je výživová poradkyně a propagátorka životního stylu paleo. K výživě se dostala před lety kvůli zdravotním problémům svého staršího syna a svět zdravého stravování a smysluplný životní styl paleo jí učaroval natolik, že se rozhodla věnovat se mu i profesně. V současné době se nejvíce zabývá dětskou stravou a terapeutickým protokolem AIP.

V knize se dočtete:

  • jaké jsou základní složky stravy a co by rozhodně v dětském jídelníčku nemělo chybět
  • jak úzká je souvislost mezi jídlem a zdravím
  • proč vařit zrovna podle paleo principů a jak je jednoduše zavést do vaší kuchyně
  • spoustu receptů a tipů na základní jídla, kterými můžete začít (ghí, vývar, kvašené zelí, úpravy masa, zeleninové přílohy, svačinky a dezerty pro děti)
  • kam a ke komu zajít pro inspiraci

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty