Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

RAW Živé bakterie - vaginální péče

Doplněk stravy

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

15 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-342

Garden of Life

1 109,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Obsah balení: 30 kapslí (30 dávek)

Vlastnosti RAW Živých bakterií pro vaginální péči:

 • 50 miliard živých kultur¹ v jedné kapsli.
 • baleno ve speciální lahvi s pohlcováním vlhkosti, bakterie tak zůstanou naživu při přepravě i skladování¹.
 • 38 kmenů + zažívací enzymová směs.
 • Arrive Alive™ - příslib účinosti živých bakterií.
 • Snadno skladovatelné - nevyžaduje uchovávání v lednici.
 • Stačí jedna kapsle jednou denně.
 • Obsahují 38 druhů RAW kmenů.
 • Patentovaná směs.
 • Neobsahuje žádná pojiva ani plniva.
 • RAW, bezlepkový.
 
certifikaty vaginal probiotika

RAW doplněk stravy s více než 30 druhy kmenů. Nejsou to jen izolované bakterie v pilulce, ale raw a whole food bakterie z fermentovaných potravin. Jsou získány zejména z organického bulharského jogurtového koncentrátu, kefíru, kombuchy scoby a koncentrovány v klinicky otestované kmeny probiotik. RAW Probiotika jsou vytvářeny při teplotách pod 4 ºC a vlhkosti 30%.
 
RAW znamená, že naše živé bakterie jsou tepelně neupravená, nezpracovaná a bez pojiv nebo plniv. 50 miliard živých kultur v jedné kapsli, která se užívá pouze jednou denně. Teplotně kontrolovaná úschova a jejich dodávka zajištuje, aby se k Vám bakterie dostaly živé a zůstaly naživu až do konce vypršení doby expirace!
 
Dávkování: dospělí  1 kapsle denně s jídlem nebo bez jídla. Kapsle můžete otevřít pokud potřebujete. Zapít vodou nebo RAW džusem.

Složení: 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY1 kapsle%RHP*
Vaginální péče směs:50 miliard CFU¹+

ISS Bif tm Bifido bacterium lactis (SD-5219),Lactobacillus acidophilus (SD-5212), Lactobacillus reuteri (SD-1357), Lactobacillus rhamnosus (SD-5217), Lactobacillus fermentum (SD-2468), Lactobacillusparacasei (SD5218), Lactobacillus salivarus (SD-5208), Lactobacillus gasseri (SD-5685), 

RAW bakteriální směs z celých potravin: Bulharský jogurt (mléko) koncentrát, ˆVýchodoevropská volně rostoucí kefírová kultura obsahující:Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefirgranum, Lactobacillus rhamnosus, Lacotococcus lactis, Lactococcus cremoris, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis biovar diacetylactis, Leuconostoc lactis, Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc cremoris, Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus, Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces exiguus, Torulaspora delbrueckii,

Vaginalní kvasinkovo-trávicí enzymová směs: 50mg+
Cellulase 5769 CU
Hemicellulase 385 HCU
Lysozyme 76923 U
Východoevropská RAW ovocná a vegetariánská směs:45mg+
červená paprika (plod), zelený hrášek (semeno), mrkev (kořen), švestka (plod), třešeň (plod), jahody (plod), malina (plod).

Ostatní složky: rostlinná celuloza (kapsle), organická rýže (slupka), obsahuje vejce, mléko.

Neobsahuje: plniva, pojiva, umělá barviva a konzervanty

Označení: ¹ Při dodržení podmínek skladování a doby expirace. + doporučená referenční hodnota příjmu není stanovena, ˆReprezentuje kmeny typicky nalezené ve východoevropské kultuře divokého kefíru.

Výrobce: Garden of Life

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty