Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

GutPro dětský prášek 15g + dávkovací lžičky

Doplněk stravy

Doprava tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop a také ne s Českou a SK poštou. Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


Organic 3

2 375,00 Kč (s DPH)

popis produktu

GutPro® dětský prášek

Obsahuje 7 klinicky ověřených kmenů (Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus salivarius). Je bez d-laktátu.   Dávkování vydrží až 2 roky! Uchovávejte v lednici.

Obsah balení: 15g (cca 181 dávek)

Z důvodu udržení Know-how a vyhnutí se kopírování přesného složení, výrobce se rozhodl že neuvede konkrétní kmeny kultur.

GutPro® dětský prášek je čistý suplement!

 • obsahuje z 50% Bifidobacterium infantis
 • obsahuje 6 miliard KPJ na 1/64 čajové lžičky ("kapka" na naší lžíci, kterou doporučujeme zakoupit společně s prvním balením GutPro ®)
 • neobsahuje žádné kmeny, které produkují d-laktát. Neobsahuje Streptococcus thermophilus ani žádné kmeny tvořící spory (např. bakterie půdy)
 • neobsahuje inulin, FOS a jiná prebiotika
 • neobsahuje žádné pomocné látky nebo plniva, jako například oxid křemičitý nebo stearát horečnatý
 • je bez běžných alergenů. Všechny kmeny se pěstují na kultuře neobsahující mléčné, sójové médium. Jsou pěstovány na vegetariánské kultuře bez GMO. Neobsahuje mléko/kasein, vejce, ryby, měkkýše, pšenici/lepek, arašídy, ořechy, kvasnice, kukuřici nebo sóju
 • vhodnou dávku snadno odměříte podle potřeb Vašeho dítěte pomocí naší dávkovací lžíce
 • je certifikován American Type Culture Collection (ATCC) a pro zajištění co nejvyššího účinku byly sušeny mrazem
 • vyžadují chlazení
 • výrobek je vhodný pro všechny

Dávkování:

Pro vhodné dávkování v konkrétních případech využijte naší poradny.

GutPro® dětský prášek je vysoce koncentrovaný doplněk stravy o vysoké kvalitě, proto k zajištění jeho účinků stačí podání velmi malého množství.

Novorozenci a kojenci do 12m: Přidejte malé množství prášku (asi jako nastrouhaná špička obyčejné tužky) do úst kojence, nebo jej smíchejte s malým množstvím mateřského mléka těsně před podáním. Dávku navyšujte postupně dle potřeby, nebo po poradě s lékařem.
Novorozencům není třeba dávat prášek denně. V závislosti na citlivosti vašeho dítěte se můžete rozhodnout podávat prášek méně často (každý druhý den, dvakrát týdně, jednou týdně atd.). Dokonce i v tomto malém množství příjemce obdrží miliardy dobře vyvážených KTJ.

Malé děti ve věku 1-2 roky: Přidejte malé množství prášku (asi jako nastrouhaná špička obyčejné tužky) do kojenecké výživy a dávku postupně zvyšujte v průběhu času nebo podle pokynů lékaře. Nepřekračujte 1/4 nejmenší měrné lžičky ("DROP"). Může být užíván jednou denně nebo každý druhý den.

Malé děti ve věku 2-5 let: Přidejte 1/4 dávkovací lžičky "DROP" prášku do studeného jídla dítěte a dávku postupně zvyšujte v průběhu času nebo podle pokynů lékaře. Nepřekračujte polovinu nejmenší měrné lžičky ("DROP"). Může být užíván jednou denně nebo každý druhý den.

Děti ve věku 5 - 12 let: 1/8 nebo 1/4 dávkovací lžičky „DROP“ do jídla a postupně zvyšujte na 1/2 nebo 3/4 lžičky „DROP". Může být užíván jednou denně nebo každý druhý den.

Dospělí a dospívající: 1/4 až 1/2 lžičky „DROP“ a postupně zvyšujte na na plnou lžičku „DROP“ nebo „SMIDGEN“. Může být užíván jednou denně nebo každý druhý den.

DÁVKOVACÍ LŽIČKY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ!

Skladování: Uchovávejte produkt v lednici a vždy zakryjte pro dlouhodobé skladování. Neodstraňujte balíček vlhkosti uvnitř lahve. Ujistěte se, že lžíce jsou čisté a suché před použitím s práškem pro dosažení nejlepších výsledků.

Podmínky přepravy: 

GutPro® dětský prášek obsahují aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Na rozdíl od živých kultur, které mohou být zničeny při transportu teplem, lyofilizované bakterie zůstávají nedotčené a stabilní. Také obal je vakuově uzavřen. Díky těmto vlastnostem GutPro dobře snáší vyšší (letní) teploty do 25°C, a i v při těchto teplotách je výrobcem deklarováno, že nedojde ke snížení účinnosti produktu při přepravě a mohou být NEOTEVŘENÁ mimo lednici až týden. 
Pokud teplota dlouhodobě překročí 25°C je produkt zasílán s chladící vložkou.

Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. Doprava pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa: Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop, Českou a SK poštou. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Vhodnost užívání tohoto přípravku předem konzultujte se svým lékařem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.Obsah balení

 • 1 x

  Tyto dávkovací lžičky vám umožní přesně a snadno odměřit prášek od výrobce Organic 3. Tato sada obsahuje také čtyři praktické dávkovací grafy.

  180,00 Kč
 • 1 x

  Doplněk stravy Doprava tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop a také ne s Českou a Slovenskou poštou. Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. V případě...

  2 234,00 Kč
  Rychlý náhled Není skladem

příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty