Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Smidge 20g

PŮVODNĚ GUTPRO

Doprava tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop a také ne s Českou a SK poštou. Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

5 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-594

Smidge

2 967,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Obsah balení: 20g/100 porcí

Dávkování: Pro vhodné dávkování v konkrétních případech využijte naší poradny.

Dávkování:

 • Malé děti (3–5 let): Přidejte do jídla vašeho dítěte množství prášku Smidge, asi jako na špičku tužky a postupem času ho pomalu zvyšujte, nebo podle pokynů lékaře. Nepřekračujte polovinu odměrky. Může být užíván jednou denně nebo každý druhý den.
 • Starší děti (ve věku 5–12 let): Přidejte osminu nebo čtvrtinu odměrné lžičky prášku Smidge do jídla svého dítěte a pomalu ji časem zvětšujte na polovinu nebo na celou odměrku. U citlivých dětí a dětí ve věku do 5 let nepřekračujte polovinu odměrné lžičky. Může být užíván jednou denně nebo každý druhý den.
 • Dospívající a dospělí: Začněte přidáním čtvrtiny až poloviny odměrné lžičky Smidge do jídla a postupem času se zvyšujte. Tato probiotika pro dospělé mohou být užívána jednou denně nebo každý druhý den.

Vhodnost užívání tohoto přípravku předem konzultujte se svým lékařem. Začněte pomalu: Tento doplněk stravy je v prémiové kvalitě, čistý a účinný. Proto je důležité začít pomalu, s nižší dávkou, než je doporučeno. Například minimální dávka každý druhý. U citlivých jedinců a dětí blížících se věku 5 let možno užívat Smidge Infant Powder

DÁVKOVACÍ LŽIČKA JE SOUČÁSTÍ BALENÍ

Živé bakterie v práškové formě:

 • silný, lyofilizovaný a čistý produkt bez alergenů, s ideální kombinací bakterií
 • obsahují osm klinicky ověřených kmenů (L. plantarum, L. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum, B. lactis)
 • neobsahuje kmeny, o kterých je známo, že přispívají k acidóze d-laktátu
 • neobsahuje Streptococcus thermophilus
 • neobsahuje žádné kmeny tvořící spory (např. půdní bakterie)
 • neobsahuje inulin, maltodextrin a další prebiotika
 • neobsahuje excipienty a dalších přidané složky, tj. stearát hořečnatý, oxid křemičitý či oxid titaničitý
 • bez běžných alergenů. Všechny kmeny se pěstují na kultuře neobsahující mléčné, sójové médium. Jsou pěstovány na vegetariánské kultuře bez GMO. Neobsahuje mléko/kasein, vejce, ryby, měkkýše, pšenici/lepek, arašídy, ořechy, kvasnice, kukuřici nebo sóju
 • Jedna dávka obsahuje 25 miliard KTJ (kolonií tvořících jednotek) podává se na 1/32 čajové lžičky

Co očekávat při užívání: V prvních týdnech užívání ale mohou někteří jedinci pociťovat mírnou závrať, nevolnost či bolesti hlavy. Tyto symptomy by měly ustat. Pokud jsou tyto symptomy příliš silné, doporučujeme dávkování na určitou dobu snížit a poté postupně zvyšovat.

Podmínky přepravy:  Produkt obsahuje aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Na rozdíl od živých kultur, které mohou být zničeny při transportu teplem, lyofilizované bakterie zůstávají nedotčené a stabilní. Také obal je vakuově uzavřen. Díky těmto vlastnostem GutPro dobře snáší vyšší (letní) teploty do 25°C, a i v při těchto teplotách je výrobcem deklarováno, že nedojde ke snížení účinnosti při přepravě a mohou být NEOTEVŘENÁ mimo lednici až týden. 

Pokud teplota dlouhodobě překročí 25°C jsou produkty zasílána s chladící vložkou.

Objednávky budou zasílány jen PO-ST, aby mohla být zásilka doručena v pracovní dny, co nedříve zákazníkovi a byly dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. Doprava pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa: Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop, Českou a SK poštou. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty