Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

GutPro prášek 20g

Doplněk stravy

Doprava tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop a také ne s Českou a SK poštou. Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

33 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-594

Organic 3

2 967,00 Kč (s DPH)

popis produktu

GutPro® v práškové formě 

Obsah balení: 20g/100 porcí

Dávkování: Pro vhodné dávkování v konkrétních případech využijte naší poradny.

Dávkování:

 • děti ve věku 5 - 12 let: 1/8 nebo 1/4 dávkovací lžičky „DROP“ do jídla a postupně zvyšujte na 1/2 nebo 3/4 lžičky „DROP“.
 • dospělí a dospívající: 1/4 až 1/2 lžičky „DROP“ a postupně zvyšujte na na plnou lžičku „DROP“ nebo „SMIDGEN“ .

U dětí blížících se věku 5 let nepřekračujte polovinu dávkovací lžičky „DROP“. Může být užíván jednou denně nebo každý druhý den. U citlivých jedinců a dětí blížících se věku 5 let možno užívat GutPro Infant Powder. 

DÁVKOVACÍ LŽIČKY NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ! NUTNO DOKOUPIT ZVLÁŠŤ! A nebo jako zvýhodněný balíček koupíte zde.

GutPro v práškové formě:

 • silný, lyofilizovaný a čistý produkt bez alergenů, s ideální kombinací bakterií
 • obsahují osm klinicky ověřených kmenů (L. plantarum, L. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum, B. lactis)
 • neobsahuje kmeny, o kterých je známo, že přispívají k acidóze d-laktátu
 • neobsahuje Streptococcus thermophilus
 • neobsahuje žádné kmeny tvořící spory (např. půdní bakterie)
 • neobsahuje inulin, maltodextrin a další prebiotika
 • neobsahuje excipienty a dalších přidané složky, tj. stearát hořečnatý, oxid křemičitý či oxid titaničitý
 • bez běžných alergenů. Všechny kmeny se pěstují na kultuře neobsahující mléčné, sójové médium. Jsou pěstovány na vegetariánské kultuře bez GMO. Neobsahuje mléko/kasein, vejce, ryby, měkkýše, pšenici/lepek, arašídy, ořechy, kvasnice, kukuřici nebo sóju
 • Jedna dávka obsahuje 25 miliard KTJ (kolonií tvořících jednotek) podává se na 1/32 čajové lžičky

Co očekávat při užívání GutPro® v práškové formě

V prvních týdnech užívání ale mohou někteří jedinci pociťovat mírnou závrať, nevolnost či bolesti hlavy. Tyto symptomy by měly ustat. Pokud jsou tyto symptomy příliš silné, doporučujeme dávkování na určitou dobu snížit a poté postupně zvyšovat.

Podmínky přepravy: 

Produkt obsahuje aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Na rozdíl od živých kultur, které mohou být zničeny při transportu teplem, lyofilizované bakterie zůstávají nedotčené a stabilní. Také obal je vakuově uzavřen. Díky těmto vlastnostem GutPro dobře snáší vyšší (letní) teploty do 25°C, a i v při těchto teplotách je výrobcem deklarováno, že nedojde ke snížení účinnosti při přepravě a mohou být NEOTEVŘENÁ mimo lednici až týden. 
Pokud teplota dlouhodobě překročí 25°C jsou produkty zasílána s chladící vložkou.

Objednávky budou zasílány jen PO-ST, aby mohla být zásilka doručena v pracovní dny, co nedříve zákazníkovi a byly dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. Doprava pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa: Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop, Českou a SK poštou. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Vhodnost užívání tohoto přípravku předem konzultujte se svým lékařem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty