Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

Kyselina hyaluronová

Kapsle kromě kyseliny hyaluronové navíc obsahují kolagen, D-biotin a zinek. Kombinace 4 aktivních složek zaručuje ideální účinek. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.

CG-539

Výrobce: WoldoHealth

599,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nedoporučujeme podávat mladistvým, těhotným a kojícím ženám. Určeno pro dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí. Tento výrobek není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Obsah balení: 90 kapslí (kůra na 3 měsíce)

Hmotnost: 47g

Skladujte v chladu, temnu a suchu.

Výrobek je výhradně a zcela vyroben v NĚMECKU.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli denně a dostatečně zapijde. Jedna kapsle obsahuje 318mg hyaluronu s molekulovou velikostí 500-700 kDa.

Složení:  jedna kapsle obsahuje 318 mg kyseliny hyaluronové, 50 mg kolagenu, 4 mg zinku a 250 μg biotinu

Výrobek neobsahuje žádně přísady, jako jsou aroma a barviva a konzervační látky. Tobolky neobsahují gluten, neobsahují laktózu a jsou bez genetické úpravy.

Co je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je přirozená a důležitá složka lidského organismu, která je produkována samotným tělem. Je velmi důležitá pro pojivové tkáně, chrupavku a synoviální tekutinu. Molekuly kyseliny hyaluronové mají hyrodofilní vlastnosti, což znamená, že mají schopnost vázat vodu. Molekuly vody jsou přitahovány k molekulám kyseliny hyaluronové. Ty mohou vázat až tisíckrát svou vlastní váhu ve vodě.

Kombinace kyseliny hyaluronové a kolagenu

Kyselina hyaluronová a kolagen jsou přirozenými složkami naší pokožky a mohou být produkovány samotným tělem.

Od věku kolem 25 let se vlastní tvorba kyseliny hyaluronové a kolagenu snižuje. Pevnost a pružnost pokožky se zmenšuje a vrásky se začínají objevovat. Zvláštně kolagen utahuje pokožku a zachovává její pružnost. Vrásky jsou naplněny a vycpány nejen vizuálně. Cílový příjem kyseliny hyaluronové a kolagenu opět dodává pleti pružnost a pevnost.

Další aktivní složky: biotin a zinek

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty