Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

BIO MegaOmega olej 60 kapslí

Doplněk stravy

BIO MegaOmega obsahuje DHA  (omega-3)

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-667

Free Spirit Group Pty Ltd

1 690,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Platná nařízení EU mj. zakazují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz, která je vedena týmem zkušených zdravotníků nebo na naše sociální sítě Facebook  a Instagram.  

Obsah balení: 60 kapslí

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

MegaOmega má nejvyšší přirozeně se vyskytující množství DHA, o jakém zatím víme, a která Vám poskytuje sílu omega-3, jež Vaše tělo nejvíce využívá.

DHA neinteraguje s léky.

JAK UŽÍVAT MEGAOMEGU Pro optimální stav je třeba zvýšit hladiny DHA v našich tělech na správnou úroveň tak, aby bylo možné dosáhnout špičkového výkonu. Zpočátku se proto doporučuje vyšší množství pro doplnění optimálních hladin a poté lze dávkování snížit na poloviční, udržovací dávku DHA. Zvýšení hladin DHA v krvi trvá přibližně 6 měsíců a zvýšení hladin v tkáních 12 měsíců.


DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ PRO POČÁTEČNÍ DOPLNĚNÍ HLADIN DHA

Dospělí: 2 kapsle denně 
Děti: 1 kapsle denně  Po dobu šesti měsíců.

DOPORUČENÁ UDRŽOVACÍ DÁVKA: Dospělí: 1 kapsle denně, Děti: 1 kapsle denně

MegaOmega je vodnou extrahovaný přírodní olej z řas získaných z druhu divoce rostoucího kmene mořských řas Chromista (Schizochytrium sp.) v potravinářské kvalitě. Tento produkt poskytuje jeden z nejčistších zdrojů Omega-3 kyselin – 1000 mg DHA a 10 mg EPA ve 2 ml – rostlinný a dokonale vyvážený, aby vyhovoval potřebám Vašeho těla.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.

DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.

DHA přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 2 g DHA denně a které obsahují DHA v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5 g denně kombinace EPA a DHA.

DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 3 g EPA a DHA denně. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g EPA a DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5 g denně kombinace EPA a DHA.

Naše zásady kvality Bezpečnost: U vodou extrahovaného divoce rostoucího kmene Schizochytruim sp. z říše Chromista nebyla prokázána žádná toxicita. Vyrábí se a plní do lahví v rámci Správné výrobní praxe (GMP, Good manufacturing practices).

Čistota: Neobsahuje zvířecí produkty, ryby, GMO, pšenici, lepek, mléko, laktózu, vejce, kvasnice, sóju, ořechy, oleje ze semen, cukry, alkoholy, hexany, rozpouštědla, plniva, barviva, vůně, syntetické konzervační látky, chemické přísady, křemík, BPA, PCB, dioxiny, těžké kovy nebo radioaktivní prvky.

Vegan a bez násilí: Organicky čisté rostlinné omega kyseliny.

Všestranné využití: Vhodné pro všechny věkové kategorie, včetně těch, kteří mají specifické kulturní a náboženské stravovací zvyklosti. Bez rybího zápachu či chuti.

Megaomega olej z řas OMEGA-3 | 1000mg DHA/10mg EPA v dávce. Přirozený vyvážený zdroj omega 3 kyselin pro Vaše tělo. Vysoká účinnost Olej z divoce rostoucího kmene řas Chromista Schizochytrium sp. Vegan | Bez GMO

Složení: Olej extrahovaný vodou z řas Chromista – Schizochytrium sp., za studena lisovaný organický olej z citronové kůry jako příchuť, přírodní tokoferol jako antioxidant. Nejlepší a nejčistší divoce rostoucí kmen řas potravinářské kvality kultivovaný v čisté vodě v kvalitních vnitřních nádržích bez expozice životnímu prostředí. Bez rybího zápachu či chutě.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty