Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

Posilujte s námi imunitní systém.

Nové Mega omega olej 50 ml

Mega omega olej v kapslích

MegaOmega má nejvyšší přirozeně se vyskytující množství DHA, o jakém zatím víme, a která Vám poskytuje sílu omega-3, jež Vaše tělo nejvíce využívá.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.

CG-667

Výrobce: Free Spirit Group Pty Ltd

1 690,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Obsah balení: 60 kapslí

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

MegaOmega má nejvyšší přirozeně se vyskytující množství DHA, o jakém zatím víme, a která Vám poskytuje sílu omega-3, jež Vaše tělo nejvíce využívá.

DHA neinteraguje s léky.

Při užívání olejových doplňků s vysokým obsahem DHA převádí játra během několika hodin DHA na EPA v takové míře, jakou potřebujete. Nemůžete se DHA předávkovat – to, co nepotřebujete, spálíte jako energii.
JAK UŽÍVAT MEGAOMEGU Pro optimální stav je třeba zvýšit hladiny DHA v našich tělech na správnou úroveň tak, aby bylo možné dosáhnout špičkového výkonu. Zpočátku se proto doporučuje vyšší množství pro doplnění optimálních hladin a poté lze dávkování snížit na poloviční, udržovací dávku DHA. Zvýšení hladin DHA v krvi trvá přibližně 6 měsíců a zvýšení hladin v tkáních 12 měsíců.


DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ PRO POČÁTEČNÍ DOPLNĚNÍ HLADIN DHA Dospělí: 2 ml denně (1/2 lžičky)
Děti: 1 ml denně (1/4 lžičky) Po dobu šesti měsíců.

DOPORUČENÁ UDRŽOVACÍ DÁVKA: Dospělí: 1 kapsle denně, Děti: 1 kapsle denně

MegaOmega je vodnou extrahovaný přírodní olej z řas získaných z druhu divoce rostoucího kmene mořských řas Chromista (Schizochytrium sp.) v potravinářské kvalitě. Tento produkt poskytuje jeden z nejčistších zdrojů Omega-3 kyselin – 1000 mg DHA a 10 mg EPA ve 2 ml – rostlinný a dokonale vyvážený, aby vyhovoval potřebám Vašeho těla.

Naše zásady kvality Bezpečnost: U vodou extrahovaného divoce rostoucího kmene Schizochytruim sp. z říše Chromista nebyla prokázána žádná toxicita. Vyrábí se a plní do lahví v rámci Správné výrobní praxe (GMP, Good manufacturing practices).

Čistota: Neobsahuje zvířecí produkty, ryby, GMO, pšenici, lepek, mléko, laktózu, vejce, kvasnice, sóju, ořechy, oleje ze semen, cukry, alkoholy, hexany, rozpouštědla, plniva, barviva, vůně, syntetické konzervační látky, chemické přísady, křemík, BPA, PCB, dioxiny, těžké kovy nebo radioaktivní prvky.

Vegan a bez násilí: Organicky čisté rostlinné omega kyseliny.

Všestranné využití: Vhodné pro všechny věkové kategorie, včetně těch, kteří mají specifické kulturní a náboženské stravovací zvyklosti. Bez rybího zápachu či chuti.

Megaomega olej z řas OMEGA-3 | 1000mg DHA/10mg EPA v dávce. Přirozený vyvážený zdroj omega 3 kyselin pro Vaše tělo. Vysoká účinnost Olej z divoce rostoucího kmene řas Chromista Schizochytrium sp. Vegan | Bez GMO

Složení: Olej extrahovaný vodou z řas Chromista – Schizochytrium sp., za studena lisovaný organický olej z citronové kůry jako příchuť, přírodní tokoferol jako antioxidant. Nejlepší a nejčistší divoce rostoucí kmen řas potravinářské kvality kultivovaný v čisté vodě v kvalitních vnitřních nádržích bez expozice životnímu prostředí. Bez rybího zápachu či chutě.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty