🌱 Sleva 10 % na Good Green Vitality 300g a 750g od značky Nuzest

Opalovací krémy

Víte, že vlivem slunečních paprsků pokožka stárne rychleji? To se pak projevuje na vráskách a pigmentových skvrnách. Opalovací krémy dokážou poškození kůže zmírnit, a dokonce oddálit stárnutí. Dejte si však pozor chemické filtry, které se do pokožky vstřebávají a mohou způsobovat podráždění a alergické reakce. Proto jsme zde pro vás vybrali na základě doporučení našich odborníků nejlepší opalovací krémy s minerálním filtrem, které do pokožky nepronikají a jsou bezpečné pro vás, vaše děti i životní prostředí.

Vyberte si svůj 100% přírodní opalovací krém, který vás ochrání před sluncem a udrží vaši pokožku zdravou a krásnou.

Podle SPF (ochranný faktor):

  • Opalovací krém 15 - 20 je vhodný pro lidi s tmavší pokožkou, kteří nejsou příliš citliví na slunce a kteří se neplánují dlouho vystavovat slunci.
  • Opalovací krém 30 nebo 35+ je ideální pro běžné vystavení slunečnímu záření pro ty, kdo mají tendenci k opálení a světlejší pokožku.
  • Opalovací krém 50 je určený pro intenzivní sluneční záření a pro lidi s velmi světlou pokožkou, kteří jsou náchylní k spálení.

Pro koho:

Naše tipy:

  • Chcete mít dokonalý make-up i během letních dnů, aniž byste riskovali spálení pokožky? Zvolte opalovací krém na obličej, který nemastí ani nevysušuje, krásně se roztírá a je esteticky příjemný. Nebudete se lesknout a zároveň ochráníte svou pleť proti poškození.
  • Jak urychlit opálení a mít krásně hnědou pokožku již první den na slunci? Vyzkoušejte olej pro intenzivní opálení s úžasnou vůní kakaa. Používejte ho s klasickým opalovacím krémem, protože nemá ochranný faktor.

Krémy po opalování

I když se namažete krémem s ochranným faktorem, pokožka je vlivem slunečních paprsků zatížená. Je proto důležité podpořit její regeneraci, aby nebyla suchá, zarudlá nebo vrásčitá. Po každém opalování i následující dny je nutné pokožku zklidnit a dodat jí pružnost i jemnost.

Vyberte si přírodní olej nebo krém po opalování, který intenzivně hydratuje a zamezuje vzniku vrásek.

Články

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem
Hlavní obrázek
652 Kč
1447
Opalovací balzám SPF 30, 100 ml
789 Kč
1460
Hlavní obrázek
136 Kč
1449
Opalovací balzám SPF 30
CLEAN LABEL
489 Kč
1156
Hlavní obrázek
598 Kč
1450
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
999 Kč
1158
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
659 Kč
1157
Hlavní obrázek
543 Kč
1446
Hlavní obrázek
543 Kč
1444
Nahoru
Další produkty