Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Můj deník vděčnosti

Vděčnost je zkratkou k lásce, vděčnost je možnost, jak si zmanifestovat to, co v životě chceme. Každý má možnost vytvářet si realitu, kterou sám chce. Denním tréninkem zapisování věcí, za které jsme v životě vděční se budeme umět na svět dívat očima té nejpozitivnější emoce.

Lidé, co se v životě trápí, se možná nemají až tak špatně. Jen si to ještě neuvědomují.

Patříte taky mezi ně? Pořiďte si Deník vděčnosti, který se stane vaším spolehlivým průvodcem při každodenní vědomé cestě ke šťastnému životu. Na 111 stránkách najdete citace předních českých osobností, denní výzvy i prostor pro vaše myšlenky, poznámky a nápady.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

12 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1128

Erika Bach

495,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Říká se, že život je odrazem našeho já, že jsme a žijeme to, co vysíláme do okolí. Vysíláme-li nenávist, zlobu, smutek, tak nevidíme svět moc růžově. Naopak, pokud vysíláme lásku, radost a přejeme ostatním lidem úspěch, pak se náš svět promění v místo plné lásky, štěstí a pochopení. Pokud vysíláme vděčnost a nosíme ji v srdci, budeme se umět na svět dívat očima té nejpozitivnější emoce.

Uvnitř deníku najdete:


  • 11 citací od předních českých osobností věnovaných na téma vděčnost, přesně na míru tomuto deníku
  • 11 denních výzev
  • 111 stránek pro denní zapisování vašich myšlenek, afirmací a věcí, za které jste vděční
  • prostor pro vaše myšlenky, poznámky a nápady

Materiál deníku:
Deník je tištěn na kvalitním papíře a zdoben zlatým krasopísmem. Desky jsou potaženy příjemným krémovým plátnem se zlatou ražbou.

Na tvorbě deníku vděčnosti se společně s autorkou podílelo několik českých osobností, kteří věnovali do deníku citace o tom, co pro ně znamená vděčnost. Mezi osobnosti patří Eva Hájková, Helena Houdová, MuDr. Jan Vojáček a mnoho dalších.


Autorka:
Erika Bach je autorkou projektů “Vděčnost světem vládne” a “Žij své poslání”, které se odráží v jejím díle Můj deník vděčnosti. Odjakživa jí bavilo poznávat, nejen svět, ale i sama sebe a díky lásce k cestování se jí podařilo propojit obojí.
Erika zastává heslo “Nic není nemožné” a říká, že vděčnost je zkratkou k lásce, vděčnost je možnost, jak si manifestovat to, co v životě chceme. Každý má možnost vytvářet si realitu, kterou sám chce. Každý z nás si zaslouží proměnit svou jedinečnost ve svůj splněný životní sen.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty