Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Jak přírodně na Candidu

Tento průvodce celostním přístupem ke zdraví od autorky Weissové Michaely velmi detailně rozebírá téma kvasinkové infekce. Naučí vás, jak uzdravit vaše tělo z problémů spojených s přemnoženou candidou (Candida albicans) a plísněmi komplexně. Pokud máte otevřenou mysl, i srdce a hledáte jiné přístupy k této problematice, pak je tato kniha přesně pro vás.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

8 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1179

Weissová Michaela

349,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Díky této knize se naučíte:

 • optimalizovat trávení
 • posílit celkovou imunitu a přirozenou obranyschopnost
 • omladit játra
 • zbavit se parazitů
 • urychlit detoxikaci
 • detekovat případné vlastní alergeny
 • lépe zvládat stres
 • zlepšit spánek
 • uvolnit napětí
 • pracovat s mentálními technikami

Co napsala o této knize Mgr. Eva Hájková, MBA, specialistka v preventivní a funkční medicíně, spoluzakladatelka Institutu funkční medicíny a puravia.cz?

„Kniha Jak přírodně na candidu od Míši Weissové, je praktickým průvodcem pro všechny, kteří hledají jinou cestu terapie kandidózy, než je nabízena klasickou medicínou. Komplexní praktické postupy jsou založeny nejen na osobních zkušenostech autorky, která kandidózou trpěla několik let a úspěšně se jí zbavila, ale také na zkušenostech lidí, kteří se na ni obracejí, a v neposlední řadě také na dlouholetém studování odborné literatury a dalších zdrojů. Kombinací všech těchto zkušeností Míša sestavila průvodce, který se na kandidózu dívá komplexně a řeší nejen klinické symptomy, ale také další zátěže (toxické, psychické, environmentální a další), které na tuto infekci mají zásadní vliv. Kniha je psaná velmi srozumitelným jazykem, takže této problematice porozumí i laik.“

O autorce knihy: Michaela Weissová je celostní výživovou poradkyní a lektorkou jógy.

Důraz klade na celostní přístup. Pomáhá lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, candidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie uvolňovat bloky na těle i na duši. Celostní přístup ke zdraví jí pomohl od mnoha zdravotních problémů, například od dlouholeté systémové kandidózy. Své poznatky se rozhodla sestavit do tohoto průvodce.

V roce 2013 začala psát blog Slunečný život, kde sdílí své tipy a recepty na uzdravení těla i ducha celostní cestou. Založila ekologickou organizaci Home for Trees, z.ú., která chrání a sází lesy v ČR. Píše články pro blog aplikace Foodgroot a je šťastnou maminkou.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty