Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Sleva! Vitality balíček + oranžový shaker ZDARMA

Vitality balíček + oranžový shaker ZDARMA

Tento balíček, napěchovaný ovocem, zeleninou a rostlinnými extrakty, předčí vaše očekávání! Good green vitality si zamilují všichni ti, kteří hledají přírodní zdroj vitality a životní energie.

Zakoupením tohoto balíčku ušetříte 10% z ceny jednotlivých produktů. A navíc obdržíte jako součást balení shaker značky Nuzest zcela zdarma.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

4 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


Nuzest

1 839,00 Kč (s DPH)

1 680,00 Kč (s DPH)

-159,00 Kč

popis produktu

Tato ideální kombinace vám zajistí komplexní dávku všeho potřebného a maximálně podpoří vaše tělo před jakýmkoliv sportovním výkonem.

Balíček obsahuje: 

Good Green Vitality - se svými 77 přísadami snadno porazí jakýkoli jiný multivitamín a pomůže při každodenním fungování vašeho organismu.

Clean Lean Protein je super silný evropský rostlinný protein z výběrového evropského žlutého hrášku, který doplní vašemu tělu až 88% bílkovin. Tato ideální kombinace vám zajistí komplexní dávku všeho potřebného a maximálně podpoří vaše tělo před jakýmkoliv sportovním výkonem. 

Shaker oranžový - pro ideální start do nového dne stačí naplnit oranžový shaker vaším oblíbeným nápojem, nejlépe rostlinným mlékem nebo vodou, přisypat tyto 2 zázračné směsi a máte na celý den vystaráno.

Obsah balení

 • 1 x

  Všichni nadšenci sportu a labužníci pozor! Tento zcela přírodní a velmi chutný čokoládový protein obsahuje devět esenciálních aminokyselin a zvlášť vysokou hladinu glutaminu. Ocení jej tedy nejen aktivní, ale i pasivní sportovci. Díky vysokému obsahu proteinu a 98% vstřebatelnosti se řadí mezi komplexní proteiny pro regeneraci a energii.

  890,00 Kč
 • 1 x

  Lepší start do nového dne těžko najdete! Ptáte se proč? Výrobce tohoto produktu firma Nuzest spojila experty z oblasti přírodní funkční medicíny napříč celému světu a výsledkem je tento unikátní produkt. Více než 75 ingrediencí: vitamíny, minerály, extrakty, ovoce, zelenina, řasy, probiotika a mnohé další. Díky nově přidanému jitrocelu indickému a...

  790,00 Kč
 • 1 x

  Je čas myslet nejen na obsah, ale také na obal! 

  159,00 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty