Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Jan Vojáček: Rozhodni se být zdráv

„Neřešte důsledky – pochopte příčiny!" 

Toto pokračování veleúspěšného bestselleru Umění být zdráv rozhodně nemůže chybět ve vaší knihovně. MUDr. Jan Vojáček vás provede ne vždy jednoduchou cestou ke znovunalezení umění naslouchat svému tělu a společně se vydáte na vědomou cestu ke svému zdraví. Spolu s ním vás bude doprovázet řada významných osobností, které Jana Vojáčka na jeho cestě výrazně ovlivnily. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

40 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1227

Jan Vojáček

350,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Rozhodnout se vystoupit z komfortní zóny vyžaduje obrovskou odvahu. Které techniky pomáhají zlepšit naše životní nastavení? Jak prohlédnout iluze, které si vytváříme o světě? Oblíbený lékař funkční medicíny MUDr. Jan Vojáček vám spolu s dalšími osobnostmi odpoví i na tyto otázky. Ukáže vám v praktických návodech, jak najít odvahu k životu v radosti a lásce. Inspirovat se může skutečně každý.

Ale pozor, to není vše! Naleznete zde zajímavé informace z oblasti homeopatie, non toxic životního stylu a budování systematických konstelací. Také se dozvíte, jak zvládat agresi a hněv, co je to epodiagram, jak na nás působí vztahy s nejbližšími či jak zharmonizovat svůj mozek. A na závěr jako bonus najdete rozhovory s průkopníkem epigenetiky Brucem Liptonem a kvantovým fyzikem Janem Rakem.


Žánr: Zdraví pro každého

Ilustrátor: Jan Vojáček, Věra Keilová

Počet stran: 248 

Datum vydání: 7.10.2021

Formát: 145x205 mm

Hmotnost: 0,39 kg

Vazba: brožovaná lepená

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty