Dárek k objednávce - kečup a majonéza, a nejen to, každého potěšíme červencovými akcemi

Sleva! Balíček pro hospodyňky

Balíček pro hospodyňky

Říká se, že správná hospodyňka by i pro pírko skočila. S naším dárkovým balíčkem nemusíte skákat přes plot, protože budete mít vždy po ruce vše, co v kuchyni potřebujete. Od nejvzácnější 100% přírodní mořské soli, přes několika cenami oceněný extra panenský olivový olej s oreganem až po bio sušený hovězí vývar z kostí z nejkvalitnějšího, trávou krmeného dobytka ze Skandinávie. Svou jemnou chutí vás překvapí avokádová majonéza. Vše 100% přírodní bez konzervantů a jiných chemických přísad. 

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

10 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


Puravia

2 381,00 Kč (s DPH)

2 142,90 Kč (s DPH)

-10%

popis produktu

A co v balíčku najdete?

Sůl - Solný květ Natural 180g
Je to nejvzácnější 100% přírodní, nerafinovaná mořská sůl. Sbírá se a čistí zásadně ručně a využívají ji šéfkuchaři po celém světě. Solný květ vyniká svou křupavostí a lehce nasládlou chutí.  Díky unikátní vlastnosti vytáhne přirozenou chuť pokrmů a rozvine její aroma, takže si můžete vychutnat svoje jídlo na maximum.

Acaia - bio extra panenský olivový olej s oreganem
Chuťově velmi robustní a výrazný extra panenský olivový olej, ve kterém se krásně projevují vlastnosti jedné z nejstarších olivových odrůd - odrůdy Kolovi. Ochucený řeckým oreganem, špičkový doplněk k rybám a masu.

BIO Sušený hovězí vývar z kostí
Jste milovníci vývaru? Potom by ve vaší kuchyni rozhodně neměl chybět tento produkt známé britské značky Planet Paleo. Garantuje nejen původ kolagenu, ale těší se především ve Velké Británii velké oblibě. Jak jednoduché. Stačí zalít horkou vodou, přidat čerstvou zeleninu, chvíli povařit a kvalitní jídlo plné bílkovin a živin je na světě. Tento sušený hovězí vývar je vyroben z kostí z nejkvalitnějšího, trávou krmeného dobytka ze Skandinávie.

Avokádová majonéza
Majonéza s klasickou příchutí, na které však není nic obyčejného ani nudného. Každá sklenice je doslova až po okraj plná avokád. Tato neobvyklá majonéza ve vaší kuchyni nesmí chybět.

Premium lahůdkové droždí
Stačí jedna jediná polévková lžíce tohoto lahůdkového droždí a doplníte tělu 40% denní doporučené hodnoty příjmu vitamínu B12. Proč je dobré udržovat optimální hladinu tohoto vitamínu? Je nezbytný pro zdravý nervový systém, správný metabolismus a vývoj a regeneraci červených krvinek. Výrobek je certifikovaný od prestižní USDA Organic, což je vaše garance čistoty a kvality výroby, a v kuchyni má téměř všestranné využití. 

Obsah balení

 • 1 x

  Stačí jedna jediná polévková lžíce tohoto lahůdkového droždí a doplníte tělu 40% denní doporučené hodnoty příjmu vitamínu B12. Proč je dobré udržovat optimální hladinu tohoto vitamínu? Je nezbytný pro zdravý nervový systém, správný metabolismus a vývoj a regeneraci červených krvinek. Výrobek je certifikovaný od prestižní USDA Organic, což je vaše garance...

  412,00 Kč
 • 1 x

  ​​Avokádová majonéza s klasickou příchutí, na které však není nic obyčejného ani nudného. Každá sklenice je doslova až po okraj plná avokád. Tato neobvyklá majonéza ve vaší kuchyni nesmí chybět. Paleo & Keto Approved.   V letních měsících nedoporučujeme zasílat do Z-boxů, nebo na pobočky Zásilkovny.

  235,00 Kč
 • 1 x

  Solný květ natural -  je nejvzácnější 100% přírodní, nerafinovaná mořská sůl. Sbírá se a čistí zásadně ručně a využívají ji šéfkuchaři po celém světě. Solný květ vyniká svou křupavostí a lehce nasládlou chutí.  Díky unikátní vlastnosti vytáhne přirozenou chuť pokrmů a rozvine její aroma, takže si můžete vychutnat svoje jídlo na maximum.

  320,00 Kč
 • 1 x

  Jste milovníci vývaru? Potom by ve vaší kuchyni rozhodně neměl chybět tento produkt známé britské značky Planet Paleo. Garantuje nejen původ kolagenu, ale těší se především ve Velké Británii velké oblibě. Jak jednoduché. Stačí zalít horkou vodou, přidat čerstvou zeleninu, chvíli povařit a kvalitní jídlo plné bílkovin a živin je na světě. Tento sušený...

  1 010,00 Kč
 • 1 x

  Chuťově velmi robustní a výrazný extra panenský olivový olej, ve kterém se krásně projevují vlastnosti jedné z nejstarších olivových odrůd - odrůdy Kolovi. Ochucený řeckým oreganem, špičkový doplněk k rybám a masu. Tato příchuť obdržela doposud tato ocenění

  225,00 Kč

Související produkty