Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Destilátor Megahome MH943SBS 304

Voda jako ze studánky. Přesně takto bude chutnat voda z tohoto destilátoru. Destilační přístroje na vodu jsou nezbytnou součástí téměř každé laboratoře či lékárny. Jedná se totiž o nejstarší a nejběžnější metodu čištění vody. Stop vodám v plastových nebo skleněných lahvích ze supermarketů. S tímto destilátorem, který je ve své třídě ten nejlepší, si vychutnáte čistou a chutnou vodu už od prvního dne. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-541

Megahome

8 199,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Záruka 2 roky

NEJLEPŠÍ KVALITA:
Varná komora, chladicí cívky a vnitřní části z nerezové oceli 304. Vnější plášť těla destilátoru je také z nerezové oceli. Každý destilátor je před odesláním zkontrolován kontrolou kvality.

ČISTÁ VODA:
Destiluje 4 litry za 4 hodiny od bodu varu. Destiluje správnou rychlostí a odstraňuje nežádoucí toxiny a nečistoty. Díly bez BPA. Voda se dotýká pouze nerezové oceli a skla. Při destilaci voda kondenzuje do porcelánové trysky a poté do vašeho skleněné nádoby. Poslední věcí, kterou byste chtěli, je koupit destilátor, který čistí vodu a zároveň ji kontaminuje levnými plastovými díly.

Destilátor vody Megahome je nejlepší ve své třídě. Varná komora a kondenzační cívky jsou z nerezové oceli vysoké kvality 304. Dodává se s vysoce kvalitní skleněnou sběrnou nádobou, víko a držadlo jsou vyrobeny z polypropylenu potravinářské povahy a víko je pro větší pohodlí vyjímatelné. Pouzdro filtru je dodáváno s porcelánovou vložkou pro nejvyšší čistotu. Proces výroby destilované vody nemůže být jednodušší, jednoduše naplňte varnou komoru, stiskněte tlačítko start a odejděte, destilátor se na konci cyklu automaticky vypne. Vnější část těla destilátoru je vyrobena z odolné kartáčované nerezové oceli, která vydrží i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Specifikace:
Varná komora z nerezové oceli včetně kupole z nerezové oceli.
Výkon destilátoru -16 litrů (přes 4 galony) / den
Velikost: 20 cm šířka X 36 cm výška
Zdroj energie: AC 120 V / 60 Hz
Spotřeba energie: 580 W (celkem) Ohřívač 565 W / chladicí ventilátor 15 W
Hmotnost: 3,5 kg
Kapacita: 4 l za 4 hodiny

Balíček obsahuje:

  • Oddělitelná napájecí šňůra
  • 6 balení filtrů
  • skleněná sběrná nádoba

Jak destilace funguje:
Jednoduše nalijte vodu do destilátoru Megahome a stiskněte tlačítko start, destilátor pak vodu přivede na bod varu, který ničí bakterie, parazity atd. Když stoupá pára, zanechává za sebou nečistoty a vstupuje do chladicích cívek z nerezové oceli kde se pára ochladí a znovu se kondenzuje do čisté vody. Po dokončení destilace se váš destilátor automaticky vypne.

Zde je několik způsobů, jak kromě pitné vody použít destilovanou vodu:

  • vynikající pro výrobu kávy a čaje
  • použití ve zvlhčovači
  • slouží k výrobě koloidního stříbra
  • použití v CPAP stroji
  • použití v autoklávu

stažení produktu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty