Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Zinzino Balance test omega 3 a omega 6

Pomocí tohoto jednoduchého, neinvazivního testu z kapky krve (odebírá se z prstu), získáte informace o vašem poměru omega 3 a omega 6 mastných kyselin.

Tento test zajišťuje laboratoř VITAS a lze jej provést jednoduše doma. Stačí následovat návod a po odebrání kapky krve z prstu test pošlete jednoduše poštou přímo do laboratoře.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-799

Zinzino

2 990,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Proč je dobré vědět poměr omega 3 a omega 6?

Omega 3 NMK jsou jedny z nejdůležitějších tuků, které jsou důležité pro fungování našich buněk a které nás chrání před zánětlivými procesy v těle. Oproti tomu stojí omega 6 NMK, které jsou naopak prozánětlivé v případě, že poměr n-3 a n-6 je dlouhodobě v nerovnováze. Antropologický výzkum naznačuje, že naši předci lovců a sběračů konzumovali tuky omega-6 a omega-3 v poměru zhruba 1:1. Výzkum také poukazuje na to, že naši předci netrpěli chronickými zánětlivými chorobami (kardiovaskulární, diabetes, onkologická onemocnění, autoimunitní apod.). Více informací o problematice omega 3 a 6 najdete v tomto článku

BalanceTest se provádí ze suché krevní skvrny, která byla vědecky prokázána jako vhodný vzorek pro potřeby analýzy mastných kyselin. Je k němu zapotřebí jen několik kapek krve z prstu na filtračním papíru a trvá méně než minutu. VITAS Analytical Services* poté anonymně zanalyzuje obsah 11 mastných kyselin, což je přibližně 98 % mastných kyselin v krvi. Mastné kyseliny zahrnují nasycené, mononenasycené (omega-9) a polynenasycené (omega-6 a omega-3) mastné kyseliny.

Výsledek se pak přibližně po 20 dnech zobrazí na webové stránce zinzinotest.com, kde si svůj test najdete podle vašeho unikátního kódu.

V případě nepoměru omega3 a omega 6 doporučujeme denně užívat Rositu olej z tresčích jater anebo veganský megaomega olej.

stažení produktu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty