Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Tulsi se zeleným čajem BIO, 25 sáčků

Vyzkoušejte tuto oblíbenou ajurvédskou bylinu s výraznou aromatickou a lahodnou chutí, známou pro svoji schopnost podpořit imunitní systém a normální funkci dýchacího systému, ale také chránit tělopřed nežádoucím stresem. V kombinaci se Zeleným čajem získáte příjemně osvěžující bylinný čaj. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

36 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1197

Organic India

135,00 Kč (s DPH)

popis produktu

  • BIO bylinný čaj bez kofeinu s ideální kombinací lahodných chutí dvou druhů ajurvédských bylin “Tulsi” a zeleného čaje. 
  • Všechny byliny pochází z certifikovaného biologického zemědělství. 
  • Tulsi neboli Bazalka posvátná (Ocimum sanctum) nebo také „Holy Basil“ je známá ajurvédská bylina s výraznou aromatickou chutí.
  • Tulsi podporuje imunitní systém a přispívá normálnímu funkcím dýchacího systému. Podporuje také srdce, vitalitu ale také chrání před stresem. 
  • Zelený čaj příjemně osvěžuje tělo, podporuje udržování tělesné hmotnosti, chrání před stresem a podporuje vitalitu.
  • Byliny jsou bez umělých barviv, pesticidů, herbicidů a chemických látek.
  • Výrobek je bez lepku a je certifikován košer. 

Obsah balení: 25 nálevových sáčků (samostatně balených). 

Návod na přípravu a dávkování: Popíjejte 1-3 šálky denně. 
1 sáček zalijte vroucí vodou (200-250 ml) a nechte vyluhovat 5-10 minut. 
V případě dotazů se prosím zdarma obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz.

Složení:  List BIO Bazalky posvátné (Ocimum sanctum), list BIO Zeleného čaje (Camellia sinensis), list BIO Bazalky pravé (Ocimum basilicum).

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v 1 sáčku  (1,74 g)
List BIO Bazalky posvátné (Ocimum sanctum) 754 mg
List BIO Bazalky pravé (Ocimum basilicum) 377 mg
List BIO Zeleného čaje (Camellia sinensis) 609 mg

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Tulsi - Bazalka posvátná podporuje vykašlávání, podporuje funkce dýchacího systému, imunitní systém, srdce, vitalitu a potlačuje stres.

Čajovník čínský (Camellia sinensis) podporuje osvěžení těla, duševní a fyzickou schopnost, kognitivní a duševní zdraví, koncentraci a spánek. Také podporuje vitalitu a chrání před stresem. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a přispívá k přirozené obranyschopnosti.

Tulsi - Bazalka pravá podporuje funkci imunitního systému,  duševní a kognitivní činnost, správné trávení,  normální funkce dýchacího systému, vylučování vody z organismu a přispívá ke správným funkcím krevního oběhu. 


Země původu: Indie, vyrobeno pro Českou republiku

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření. 

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.


Výrobce: Ecce Vita

Přední česká společnost působící v oblasti přírodní medicíny již 20 let. Za vznikem značky stojí Ing. Iveta Ječmík Skuherská, výživová poradkyně, absolventka Školy klinické naturopatie a Dr. David Frej, lékař se zaměřením na celostní funkční medicínu, autor řady knih o zdraví. Filosofie této značky je zaměření se na prevenci a šíření povědomí o její nutnosti. Jejich doplňky stravy a bylinné směsi jsou vyráběny podle vlastních, originálních receptur se zaměřením na kvalitu a co nejvyšší vstřebatelnost. Mimo vlastní výrobky se firma Ecce Vita zaměřuje na dovoz různých BIO funkčních potravin a bylinných doplňků stravy.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty