Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO, 25 sáčků

Vyzkoušejte vyváženou směs ajurvédských bylin Tulsi  a Ašwagandy doplněných zeleným čajem.  Ašwaganda neboli indický ženšen je adaptogen, který přispívá k duševní a kognitivní činnosti a působí na koncentraci a únavu. Zelený čaj je ideální pro osvěžení těla. Tato bylinná směs v organické kvalitě je ideálním společníkem pro vaše chvilky relaxace u  každodenního šálku čaje. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

24 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1204

Organic India

135,00 Kč (s DPH)

popis produktu

  • BIO bylinný čaj s ideální kombinací lahodných chutí dvou druhů ajurvédských bylin “Tulsi”, vitánie životodárné známé jako Ašvaganda a Zeleného čaje.
  • Všechny byliny pochází z certifikovaného biologického zemědělství.
  • Tulsi neboli Bazalka posvátná (Ocimum sanctum) nebo „Holy Basil“ je známá ajurvédská bylina s výraznou aromatickou a lahodnou chutí. První zmínky o této bylině se objevily již ve starověkých indických písmech, které jsou více než 5 000 let staré.
  • Tulsi podporuje imunitní systém a přispívá normálnímu funkcím dýchacího systému. Podporuje také srdce, vitalitu ale také chrání před stresem.
  • Vitánie snodárná (Withania somnifera), je známá jako Ašvaganda neboli Indický ženšen. Patří k rostlinám jejíž historie použití je známá především v ájurvédě již tisíce let.
  • Ašvaganda má pozitivní vliv na duševní zdraví a kognitivní činnost, podporuje koncentraci a působí proti únavě.
  • Zelený čaj příjemně osvěžuje tělo, podporuje udržování tělesné hmotnosti, chrání před stresem a podporuje vitalitu.
  • Byliny jsou bez umělých barviv, pesticidů, herbicidů a chemických látek.
  • Výrobek je bez lepku a je certifikován košer.

Obsah balení: 25 nálevových sáčků (samostatně balených). 

Návod na přípravu a dávkování: Popíjejte 1-3 šálky denně. 
1 sáček zalijte vroucí vodou (200-250 ml) a nechte vyluhovat 5-10 minut. 
V případě dotazů se prosím zdarma obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz.

Složení:  List BIO Bazalky posvátné (Ocimum sanctum), list BIO Zeleného čaje (Camellia sinensis), list BIO Bazalky vytrvalé (Ocimum gratissimum), kořen BIO Vitánie snodárné (Withania somnifera, Ašvaganda), BIO Voňatka citronová (Cymbopogon citratus), přírodní citronové aroma. 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v 1 sáčku  (1,9 g)
List BIO Bazalky posvátné (Ocimum sanctum) 380 mg
List BIO Bazalky pravé (Ocimum basilicum) 120 mg
List BIO Zeleného čaje (Camellia sinensis) 800 mg
BIO Voňatka citronová (Cymbopogon citratus) 150 mg
Přírodní citronové aroma 50 mg
Kořen BIO Vitánie snodárné (Withania somnifera, Ašvaganda) 500 mg

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Tulsi - Bazalka posvátná podporuje vykašlávání, podporuje funkce dýchacího systému, imunitní systém, srdce, vitalitu a potlačuje stres.

Tulsi - Bazalka pravá podporuje funkci imunitního systému, duševní a kognitivní činnost, správné trávení, normální funkce dýchacího systému, vylučování vody z organismu a přispívá ke správným funkcím krevního oběhu.

Čajovník čínský (Camellia sinensis) podporuje osvěžení těla, duševní a fyzickou schopnost, vitalitu a chrání před stresem. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a přirozené obranyschopnosti - imunitnímu systému. Podporuje kognitivní a duševní zdraví, koncentraci a spánek.

Ašvaganda - Ashwagandha (Indický ženšen, Vitánie životodárná) je adaptogenem a přispívá k duševní a kognitivní činnosti, působí na koncentraci a únavu, a podporuje duševní zdraví, relaxaci a správnou činnost kardiovaskulárního systému.


Země původu: Indie, vyrobeno pro Českou republiku

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření. 

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.


Výrobce: Ecce Vita

Přední česká společnost působící v oblasti přírodní medicíny již 20 let. Za vznikem značky stojí Ing. Iveta Ječmík Skuherská, výživová poradkyně, absolventka Školy klinické naturopatie a Dr. David Frej, lékař se zaměřením na celostní funkční medicínu, autor řady knih o zdraví. Filosofie této značky je zaměření se na prevenci a šíření povědomí o její nutnosti. Jejich doplňky stravy a bylinné směsi jsou vyráběny podle vlastních, originálních receptur se zaměřením na kvalitu a co nejvyšší vstřebatelnost. Mimo vlastní výrobky se firma Ecce Vita zaměřuje na dovoz různých BIO funkčních potravin a bylinných doplňků stravy.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty