Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Love - levandulový olej, BIO - 10ml

Levandulový esenciální olej byl označen za nejvšestrannější esenciální olej na světě. Kdybyste si mohli ze stovek esenciálních olejů na trhu vybrat jen jeden, levandule by byl volba číslo jedna.

Název levandule pochází z latinského slova lavare, což znamená umývat. Rostlina levandule se původně vyskytovala pouze v evropském Středomoří, avšak nyní se pěstuje po celém světě.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-117

Free Spirit

460,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Love Lavender - 10 ml

Tento 100% čistý esenciální olej, který byl osobně dovezen z Bulharska, má nespočet využití při první pomoci a měl by být po ruce v každé domácnosti!

Existuje spousta druhů levandule, z nichž každá disponuje různými vlastnostmi. Nejvíce známá je Lavandula angustifolia (levandule lékařská), známá také jako pravá a ušlechtilá levandule. Někdy bývá označována názvem Lavandula vera nebo Lavandula officinalis a je také známá jako běžná nebo zahradní levandule.

Z této rostliny se esenciální olej získává destilací vodní parou. Nejlepší levandulový olej, který má nespočet využití, se vyrábí z květů, které nejsou ještě plně rozvité.

Skvělé vlastnosti tohoto příjemně vonícího a báječného oleje si vydláždily cestu do moderního světa, v němž právě žijeme. Existuje mnoho knih a studií, které se zabývají aromaterapií a využitím aromatických esenciálních olejů pro fyzické a duševní zdraví. V těchto knihách a článcích oprávněně vyniká levandulový olej nad všemi ostatními, je to přímo hrdinský esenciální olej.

Značka Love Lavender

Značka Love Lavender byla vytvořena, aby tento mimořádnou rostlinu znovu získal na oblibě a aby její vlastnosti vešly do povědomí.

A co je nejdůležitější, chceme se ujistit, že má náš levandulový olej tu nejvyšší kvalitu. Osobně jsme navštívili ekologické levandulové farmy v Bulharsku, abychom získali ten úplně nejlepší olej na světě, u něhož je úředně potvrzeno, že nese vysoce respektované logo Evropské Unie pro ekologickou produkci.

Olej je dále balen pod licencí australského úřadu pro léčebné produkty (TGA) a dle zásad správné výrobní praxe (AUST L 195887).

příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty