Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Nové Sedací koupel POHODA, 50 g

Sedací koupel POHODA, 30 g

Časté a dlouhodobé sezení může způsobovat nepříjemné fyzické projevy s tím spojené. Pokud patříte mezi ty, jimž zaměstnání nebo životní styl neumožňuje dostatek pohybu, sedací bylinná směs POHODA je určena přesně vám. A věřte, že dokáže hotové zázraky. Stačí vložit předem připravený bylinný sáček do větší nádoby či vany a za pár dní pocítíte obrovskou úlevu. Již naši předci věřili v tajemnou, někdy až magickou sílu bylinek. Možná je na čase se jimi inspirovat. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

10 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1253

Ritual Spa

52,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Ritual Spa sedací koupele dle receptur našich babiček.  Léty prověřené zkušenosti našich předků v podobě šikovných sáčků, které vložíte přímo do nádoby, ve které si sedací koupel budeme aplikovat.

Obsah balení: 1 sáček (30 g)

Jak si připravit sedací bylinnou koupel?

K sedací koupeli nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí mycí lavor do kterého si můžete pohodlně sednout, nebo si můžete sednout i do vany (dopustíte vodu pouze tak, aby byly potřebné partie ponořeny).

Do lavorku nebo vany nalijte cca 6 litrů horké vody (ne vařící) a vložte sáček s bylinkami, které necháte 10 minut louhovat. Po 10 minutách můžete dopustit nádobu/vanu vodou. Doporučujeme teplotu vody 36°C-38°C. Sáček ponechejte po celou dobu koupele v nádobě.

Sedací koupel aplikujeme cca 20minut. Sedací koupel je nejlépe aplikovat večer před spaním, když se po koupeli zachumláte rovnou do peřin.

Složení: Dubová kůra, Ořešák list, Šalvěj lékařská nať, Mochna nátržník nať, Jírovec maďal plod.

Výrobce: Ritual Spa

Související produkty