Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

K objednávce nad 2500 KČ DOPRAVA ZDARMA

Minerální aromatizovaná koupelová sůl - Uklidnění

Mořská koupelová sůl s esenciálním olejem MEDUŇKA & VERBENA v BIO kvalitě.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

8 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-969

Ritual Spa

178,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Obsah balení: 500 g

Sůl z mrtvého moře se zpracovává strojově ve výrobním závodu v Izraeli.  V průběhu výroby je dbáno na odstranění všech nečistot, Je vystavena vysokému tlaku a řízené krystalizaci na požadovanou velikost.  Vlhkost finálního výrobku nesmí překročit 0,3% a obsah NaCl nesmí překročit 8%. Výroba je nastavena na obsah 5,5% NaCl. Protože tato sůl obsahuje velmi vysoké procento minerálů s dominantním hořčíkem, který váže vzdušnou vlhkost. 

Jak používat minerální sůl z Mrtvého moře jako kosmetický prostředek?
Do vany (asi 100 l vody) nasypte 150 - 250g soli, rozpusťte ve vodě teplé cca 37-45oC, ponořte se do vany a relaxujte. Ve vodě nezůstávejte déle než 15 - 20 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou.
Nepoužívejte mýdlo. Relaxujte dalších 10-15 minut v teple pod přikrývkou.

Minerální sůl z Mrtvého moře - hodnoty
5,5% NaCl
36,4% zkrystalizovaná voda
58,1% minerály (MgCl2, KCl-, CaCl2, Br, SO4, nerozpustné látky)
vlhkost max. 0,3%

Mořská sůl je čistě přírodní produkt, který vznikl odpařením mořské vody. Mořská sůl má příznivé účinky na pokožku i při dlouhodobých obtížích (ekzémy, záněty). Koupel v mořské soli napomáhá k dokonalému uvolnění, zmírňuje stres a podporuje detoxikaci těla. Je vhodná pro dlouhodobé užívání.

Složení: Sůl z mrtvého moře 70%, mořská koupelová sůl 30%, éterický olej meduňka, bez konzervantů, způsob výroby: destilace, použitá část: kvetoucí bylina, Certifikace: Ecocert,  JAS (Control Union BV), země původu: Francie. Éterický olej verbena, bez konzervantů, způsob výroby: destilace, použitá část: kvetoucí nať, Certifikace: Ecocert,  JAS (Control Union BV) země původu: Maroko.

Bezpečnost při použití a kontraindikace: není vhodný pro děti mladší dvou let. Může způsobit přecitlivělost pokožky. Nepoužívejte na přecitlivělou, poškozenou nebo nemocnou pokožku. Nepřekračujte doporučené dávkování při aplikaci na pokožku (0,9%), doporučený je test kožní snášenlivosti. Může být mírně fototoxický, nevystavujte pokožku slunci či soláriu 12-18 hodin po použití oleje. Může ovlivnit účinky léků, neužívejte při léčbě diabetes, léky metabolizované CYP2B6 a těhotenství (Tisserand a Young, 2014).

stažení produktu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty