Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

PRIMAL GUT™ prášek

Doplněk stravy

Doprava tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop a také ne s Českou a Slovenskou poštou. Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.

CG-487

Výrobce: Organic 3

2 090,00 Kč (s DPH)

popis produktu

PRIMAL GUT™ prášek

Obsah balení: 17,25g

Obsahuje 13 klinicky ověřených kmenů, z nich je jeden kmen je rostlinný (L. rhamnosus, L. casei, L. acidophilus, L. paracasei, L. brevis, L. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis. B. longum, B. lactis a rostlinný kmen L. plantarum).

  • Obsahuje 15+ miliard KTJ na 1/16 čajové lžičky (dávkovací lžička "DROP" se rovná 9+ miliardám druhů Lactobacillus a 6 + miliardám druhů Bifidobacterium).
  • Neobsahuje streptococcus thermophilus nebo jiné kmeny s možným dráždivým účinkem.
  • Neobsahuje žádné kmeny tvořící spory.
  • Neobsahuje inulin a jiná prebiotika.
  • Je bez pomocných látek a dalších přísad, tj. stearátu hořečnatého, oxidu křemičitého, oxidu titaničitého.
  • Neobsahuje běžné alergeny. Všechny kmeny jsou pěstovány na vegetariánské kultuře bez mléka, sóji, bez geneticky modifikovaných složek. 
  • Neobsahuje mléko / kasein, vejce, ryby, korýše, pšenici / lepek, arašídy, ořechy nebo sóju.
  • Jsou certifikována American Type Culture Collection (ATCC).
  • Potřebuje uchovávat v chladu.

Skladování: Výrobek vyžaduje chlazení při dlouhodobém skladování. Chraňte před vlhkostí, neodstraňujte z lahvičky sáček s absorbentem vlhkosti. 

Dávkování:

DÁVKOVACÍ LŽIČKY NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ! Doporučujeme koupit naše dávkovací lžíčky, díky ním přesně a snadno odměříte individuální dávku.

Starší děti (ve věku 5-12 let): Přidejte osminu nebo čtvrtinu nejmenší dávkovací lžičky (Drops) do chladného jídla nebo nápoje a pomalu zvyšujte až na polovinu nebo celou nejmenší dávkovací lžičku (Drops). U citlivých dětí a dětí ve věku do 5 let nepřekračujte polovinu nejmenší dávkovací lžičky (Drops). Může se užívat jednou denně nebo každý druhý den.

Dospívající a dospělí: Začít přidáním čtvrtiny až poloviny nejmenší dávkovací lžičky (Drops) do chladného jídla nebo nápoje a pomalu zvyšujte až na celou dávkovací lžičku (Drops) nebo (smidgen). Může se užívat jednou denně nebo každý druhý den.

Varování: Tento produkt je silný. Proto je velmi důležité začít pomalu, s nižší dávkou, než je doporučeno.

Podmínky přepravy: 

Produkt obsahuje aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Na rozdíl od živých kultur, které mohou být zničeny při transportu teplem, lyofilizované bakterie zůstávají nedotčené a stabilní. Také obal je vakuově uzavřen. Díky těmto vlastnostem GutPro dobře snáší vyšší (letní) teploty do 25°C, a i v při těchto teplotách je výrobcem deklarováno, že nedojde ke snížení účinnosti při přepravě a mohou být NEOTEVŘENÁ mimo lednici až týden. 
Pokud teplota dlouhodobě překročí 25°C jsou produkty zasílána s chladící vložkou.

Objednávky budou zasílány jen PO-ST, aby mohla být zásilka doručena v pracovní dny, co nedříve zákazníkovi a byly dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. Doprava pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa: Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop, Českou a SK poštou. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Vhodnost užívání tohoto přípravku předem konzultujte se svým lékařem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty