Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

PRIMAL GUT™ POWDER 17,25g

Doplněk stravy

Doprava tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresuNelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovny, Uloženky, PPL parcel shop a také ne s Českou a SK poštou. Objednávky budou zasílány jen PO-ST, aby mohla být zásilka doručena v pracovní dny co nejdříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do jednoho týdne.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.

CG-487

Výrobce: Organic 3

2 090,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Platná nařízení EU mj. zakazují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz či na naše sociální sítě Facebook: https://www.facebook.com/puravia.cz/ a Instagram: @puravia.cz, která je vedena týmem zkušených zdravotníků.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky a barviva. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Produkt obsahuje aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Na rozdíl od živých kultur, které mohou být zničeny při transportu teplem, lyofilizované bakterie zůstávají nedotčené a stabilní.. Také obal je vakuově uzavřen. Díky těmto vlastnostem GutPro dobře snáší vyšší teploty, a je výrobcem deklarováno, že nedojde ke snížení účinnosti produktu při přepravě a mohou být mimo lednici až dva týdny. 

Primal Gut prášek, obsah balení: 17,25g

Skladování: Výrobek vyžaduje chlazení při dlouhodobém skladování. Chraňte před vlhkostí, neodstraňujte z lahvičky absorbent vlhkosti. Během cestování lze udržovat při pokojové teplotě až dva týdny.

Dávkování:

Starší děti (ve věku 5-12 let): Přidejte osminu nebo čtvrtinu nejmenší dávkovací lžičky (Drops) do chladného jídla nebo nápoje a pomalu zvyšujte až na polovinu nebo celou nejmenší dávkovací lžičku (Drops). U citlivých dětí a dětí ve věku do 5 let nepřekračujte polovinu nejmenší dávkovací lžičky (Drops). Může se užívat jednou denně nebo každý druhý den.

Dospívající a dospělí: Začít přidáním čtvrtiny až poloviny nejmenší dávkovací lžičky (Drops) do chladného jídla nebo nápoje a pomalu zvyšujte až na celou dávkovací lžičku (Drops) nebo (smidgen). Může se užívat jednou denně nebo každý druhý den.

Důležité: Tento produkt je silný. Proto je velmi důležité začít pomalu, s nižší dávkou, než je doporučeno. 


Obsahuje 13 klinicky ověřených kmenů, z nich je jeden kmen je rostlinný (L. rhamnosus, L. casei, L. acidophilus, L. paracasei, L. brevis, L. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis. B. longum, B. lactis a rostlinný kmen L. plantarum).

 • Obsahuje 15+ miliard KTJ na 1/16 čajové lžičky (dávkovací lžička "DROP" se rovná 9+ miliardám druhů Lactobacillus a 6 + miliardám druhů Bifidobacterium).
 • Neobsahuje streptococcus thermophilus nebo jiné kmeny s možným dráždivým účinkem.
 • Neobsahuje žádné kmeny tvořící spory.
 • Neobsahuje inulin a jiná prebiotika.
 • Je bez pomocných látek a dalších přísad, tj. stearátu hořečnatého, oxidu křemičitého, oxidu titaničitého.
 • Neobsahuje běžné alergeny. Všechny kmeny jsou pěstovány na vegetariánské kultuře bez mléka, sóji, bez geneticky modifikovaných složek. 
 • Neobsahuje mléko / kasein, vejce, ryby, korýše, pšenici / lepek, arašídy, ořechy nebo sóju.
 • Snadné dávkování s použitím dávkovacích lžiček.
 • Jsou certifikována American Type Culture Collection (ATCC).
 • Potřebuje uchovávat v chladu.

 

Důležité informace:

Pokud chcete užívat produkty obsahující pouze Bifidobacterium a L. plantarum, L. gasseri a L. salivarius, zvolte GutPro®.
Produkty určená pro kojence, která obsahují kmeny Bifidobacterium, včetně 50% B. infantis, stejně jako L. salivarius a L. gasseri, jsou  GutPro® Infant  .
Při prvním nákupu doporučujeme zakoupit také odměrné lžičky Primal Gut ™ .

 • Neobsahují žádné pomocné látky nebo plniva, jako je oxid křemičitý nebo stearát hořečnatý.
 • Neobsahují prebiotika jako inulin nebo FOS.
 • Primal Gut ™ neobsahuje běžné alergeny! Každý kmen se pěstuje na vegetariánské kultuře bez mléka, sóji, bez GMO.

Obsahuje 13 synergických kmenů - Primal Gut ™.

 

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty