Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
Nepřehlédněte naše zvýhodněné balíčky pampeliškové kávy, exkluzivně pro nás vyrobeno od České firmy Dandelion Root.

Náramek TYRKYS

Náramky Spirit Woman vyrobené Helenou Houdovou jsou z přírodních minerálů. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

CG-530

Skladem: 1 ks

Výrobce: Helena Houdová - Spirit Woman

550,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Šperky z posvátných krystalů, které osobně a s láskou vyrobila Helena Houdová. Helena tyto náramky vyrobila se záměrem posílení toho, kdo je bude nosit. Jsou nabité sluncem v Austrálii a energií úplňku na Bali. 

Tyrkys patří mezi vzácné nerosty, a byl využíván jako klenot a dekorační kámen po tisíce let. Díky příměsi mědi je pro něj typická neobvyklá barva a díky tomu je také oblíben. Kombinován byl se zlatem, jadeitem, korálem na využití ve špercích, jako ozdoba do zbraní a štítů. Po tisíciletí byl v Persii jako národní kámen. Využíván jako ozdoba budov a šperků. 

Barva: Tyrkysová, zelenkavá do modra

Tyrkys je očistný kámen. Rozptyluje negativní energii. Zajišťuje ochranu před znečištěním životního prostředí. Obnovuje rovnováhu a uvádí do vzájemného souladu čakry společně s jemným vyšším tělem. Ladí fyzické tělo na duchovní vibrace. Podle tradičních názorů spojuje tyrkys zemi s oblohou a přivádí k sobě mužskou a ženskou energii. Jedná se o citlivý a vnímavý kámen, který udržuje rovnováhu, přispívá k seberealizaci a pomáhá hledat řešení problémů. Uklidňuje nervy svého nositele, pokud musí promluvit na veřejnosti.

Související produkty