Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Doprava zdarma od 2500 Kč

Dr Hishams dětské zubní sérum 60g

První ucelený systém péče o zuby a ústní hygienu na světě pro zdravé dásně, zuby a ústní mikrobiom vašeho dítěte.

Sérum čistí, chrání a vyvažuje zdravé prostředí dutiny ústní. Pro děti od 6 měsíců. První profesionální 7v1 - prebiotické alkalické přírodní zubní sérum pro zdraví vašich úst.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

14 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-485

Dr.Hisham

479,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Dr Hisham's dětské zubní Sérum

První ucelený systém péče o zuby a ústní hygienu na světě pro dobrý stav dásní, zubů a ústního mikrobiomu vašich dětí.

Sérum čistí, chrání a vyvažuje právné prostředí dutiny ústní. Pro děti od 6 měsíců. První profesionální 7v1 - prebiotické alkalické přírodní zubní sérum pro zdraví vašich úst.

Zde informační video:
https://www.youtube.com/watch?v=afD59whv2uw#action=share

Pro nejmenší děti použijte k čištění gázu nebo super měkký zubní kartáček.  Používejte 2x denně na čištění zubů a dásní alespoň po dobu dvou minut. Po vyčištění pouze vyplivnout ale nevyplachovat ústa. Spolknutí nevadí!

Na podporu hojení, remineralizaci zubů, ochranu dásní, osvěžení dechu a zklidnění citlivých zubů a dásní aplikujte dle potřeby. Dávku na čistý prst a přetřít zuby a dásně. Pomoc pro udržení vyváženého ústního mikrobiomu.

Přínosy zubního séra:

 • aktivně čistí a rozkládá zubní plak
 • zabraňuje nepříjemnému dechu a to inaktivací patologických bakterií
 • bezbarvé, aby se zabránilo obarvení zubů
 • vytváří zdravou alkalickou perorální rovnováhu
 • pomáhá zabránit zubnímu kazu
 • pomáhá zabránit opotřebení a erozi zubů v důsledku působení trávicích a jiných kyselin
 • uklidňuje citlivé zuby a bolesti dásní
 • pomáhá zmírnit sucho v ústech (Xerostomia)
 • prebiotická formule, která vám pomůže potlačit špatné bakterie a živit prospěšnou biofloru
 • neotoxické, ekologicky šetrné, potravinářské přísady
 • vegan, kosher & Paleo

Zubní sérum neobsahuje: 

 • abraziva nebo toxiny
 • alkohol nebo dráždivé látky
 • SLS nebo detergenty
 • fluorid
 • parabeny
 • petrochemické sloučeniny
 • plastové mikrokuličky
 • Triclosan
 • oxid titaničitý
 • není testováno na zvířatech
 • a je zcela bez lepku, cukru, sacharinu nebo aspartamu

Složení : finský Xylitol, ozonovaná voda, bio kokosový glycerin *, bio kokosový olej *, glycerofosfát vápenatý, hydrogenuhličitan sodný, bio kakaové máslo *, betain, mentol, eco polygylceryl, olej z máty peprné, organický pomerančový olej *, citrát draselný, anisát sodný, citrát zinečnatý, nano Hydroxyapatit, xanthanová guma, extrakt z Tea Tree oleje, vegan vitamin K2 v MCT oleji, vegan vitamin D3 v MCT oleji, NZ manukový olej *,  NZ Totarol *

* Certifikované organické složky.

Podrobný popis složení

Vše, co potřebujete k obnovení rovnováhy zdravých zubů a dásní, již v přírodě existuje. Ve vašich ústech je to tok vašich slin, které se snažíme posílit, stimulovat a simulovat. Formule Dr. Hishama využívají přírodní účinky bylin a surovin z Nového Zélandu, Australských a Evropských rostlin, organických olejů a minerálů, které jsou zcela přirozeně účinné, a zároveň eliminují všechny zbytečné škodlivé toxiny.

Když jsou kombinovány ve vysokých koncentracích, pracují v synergii, aby pomohly uzdravit, zklidnit, podpoří re-mineralizaci a de-senzibilizaci zubů a ochránit dutinu ústní.

Produkty Dr. Hishama aktivně vytváří fyziologicky vyvážené ústní prostředí, bezpečně potlačuje špatné bakterie v ústech, a zároveň vytváří vyvážený ústní mikrobiom tak, aby chránil vaše zuby, dásně, sliznice, jazyk a přes zdravý ústní mikrobiom i střeva.

Receptury Dr. Hishama jsou jedinečné v tom, že se nespoléhají pouze na jednu speciální přísadu, ale na patentovanou synergickou koncentrovanou kombinaci aktivních, prokázaných složek, které jsou z přírodních zdrojů. Nejsou tedy synteticky vyrobené.

Prakticky žádné jiné produkty ústní hygieny na dnešním trhu nebyly navrženy tímto způsobem.

Bezpečnost všech složek můžete zkontrolovat v důvěryhodných databázích bezpečnosti kosmetiky, jako je ewg.org

Detailní popis ingrediencí v produktech Dr Hishama:

Ozonovaná čistá voda z Nového Zélandu: Pochází z hlubokých akvifér v blízkosti Katikati, kde se nachází ovocné sady Avocada & Kiwi. Tato čistá voda bez obsahu fluoridů se pak trojnásobně filtruje, aby se odstranil veškerý chlor nebo jeho zbytky, a pak se provozovně vysoce dezinfikuje čerstvě generovaným ozonem.  Použitý je ozon k dezinfekci vody a pracovních ploch, díky své vysoké účinnosti proti všem mikrobům a virům a zároveň je šetrný k životnímu prostředí. Díky ozonu vznikne rozkladem pouze voda a kyslík.

Xylitol: Přirozeně sladký extrakt z kůry břízy. Použit je použit pouze geneticky NEmodifikovaný  březový xylitol z Finska pro jeho čistotu, kvalitu a ověřenou účinnost.  Pozitivní účinky xylitolu pro zdraví zubů byly vědecky prokázány, zkoumány a dokumentovány již od 60. let. FDA a další regulačními orgány po celém světě jej klasifikují jako potravinu GRAS (obecně považované za bezpečné). Účinně blokuje pouze patogenní  bakterie včetně plísní a zabíjí je. Je prokázáno, že Xylitol také pomáhá zlepšit remineralizaci zubů v přítomnosti hydrogenuhličitanu, vápníku a fosfátu. Xylitol je účinný jako samostatná složka, avšak v kombinaci s jinými účinnými látkami se stává vysoce účinným při prevenci zubních onemocnění a revitalizaci zubů.

Totarol: Roste pouze na Novém Zélandu a jedná se o antimikrobiální a antifungální extrakt ze stromu Totara. Roky výzkumu dokazují jeho silné antibakteriální účinky při velmi nízkých koncentracích, a to i proti bakteriím rezistentních na antibiotika, jako je MRSA. Významným objevem, na základě výzkumu starověkých Maorských kánoí a budov z Totara, bylo zjištěno, že vysoký obsah přírodního oleje ve dřevě pomáhá předejít hnilobě. Sklizeň je udržitelná a šetrná k životnímu prostředí, protože se používá pouze regenerované a recyklované dřevo, které se před extrakcí zpracovává na štěpky. Totara je chráněným stromem a žádné nové stromy se nekácí.

Bio kokosový olej: Používá se po staletí pro své antimikrobiální a v nedávné době se ukázal jako účinný při ochraně, zklidnění a omlazení sliznic v ústech a pokožky. Jako hlavní nosný olej v sérech Dr.Hishama, cílí na špatné bakterie a ničí je, zatímco chrání dásně, zuby a sliznici. Tvoří ochrannou vrstvu na zubech, zatímco ostatní složky jsou aktivovány.

Bio kokosový Glycerin: Použit je pouze potravinářský bio kokosový glycerin. Používá se jako homogenizátor pro mnoho esenciálních olejů, které se nerozpouští ve vodě. Je to také změkčovadlo, je složkou, která pomáhá vyrovnat úroveň vlhkosti. 

Tea Tree olej: Je starověký antimikrobiální olej, extrahovaný z listů Melaleuca Alternifolia z Austrálie. 

Manuka olej: Je silný antimikrobiální, protizánětlivý a anti-fungální extrakt z novozélandského stromu Manuka.

Olej z máty peprné: Použit pouze přírodní výtažek máty peprné, který osvěžuje a pomáhá i při ničení patogenních bakterií.

Glycerofosfát vápenatý: minerál o stejném množství esenciálních prvků; fosforu a vápníku. Je to ve vodě rozpustná sůl, která je důležitá pro zdravé kosti a zuby. Rozpouští se ve slinách a stává se součástí zubů a kostí, remineralizuje je a chrání je před erozí a rozpadem.

Hydrogenuhličitan sodný: Obecně známý jako Soda na pečení, používá se jako mírný neabrazivní čisticí prostředek a bělidlo. Jeho hlavní úlohou je zvýšit pH na fyziologicky bezpečnou úroveň asi pH 8. Díky tomu jsou neutralizovány kyseliny a pufry na vyvážené neutrální pH 7-7,4. To přímo potlačuje bakterie (a všechny ostatní kyseliny, které se živí plakem). Tím se zastaví demineralizace zubů.

Citrát draselný: Rozpustná draselná sůl. Je účinným regulátorem pH a osvědčeným desenzibilizátorem zubů. Draslík v kombinaci s vápníkem a fosforečnanem je vysoce účinná kombinace, pro zmírnění citlivosti zubů.

Fytát sodný: Složitá sodná sůl přirozeně se vyskytující v rostlinách. Inhibuje rozpouštění fosforečnanu vápenatého v zubní sklovině zabraňující demineralizaci.

Citrát zinečnatý: bezpečná sůl zinku, která se používá k prevenci tvorby zubního kamene inhibicí kalcifikace biofilmu a ruší adhezi měkkého plaku (snižuje lepivost). Zinek je také vědecky dobře známý pro inaktivaci bakterií , které jsou příčinou nepříjemného dechu.

Chloritan sodný: Bezpečná, ověřená přísada do pitné vody, která je při nízkých koncentracích vysoce antibakteriální a antifungální, přičemž je velmi účinným neutralizátorem VSC (těkavé sloučeniny síry, které způsobují zápach) Oxidací špatných anaerobních bakterií, které mohou způsobit onemocnění dásní a zápachu z úst.

Betain: polysacharid z kořenových rostlin, zvyšuje produkci slin a pomáhá v boji proti zubním kazům a problémům dásněmi. Úleva od příznaku suchých úst.

Anisát sodný (methoxybenzoát): Ve vodě rozpustná sůl z anýzu. Fungicidní účinnost anisátu sodného může být použita jako konzervant, v kombinaci s jinými přírodními / organickými přípravky (multifunkčními přísadami s mikrobiální aktivitou), v kosmetických prostředcích a výrobcích pro osobní péči, bez nutnosti použití tradičních toxických konzervačních látek.

Karagenan: Extrakt z jedlých řas, používaný pro želírování a zahušťování.

Xanthanová guma: Přírodní polysacharid používaný jako zahušťovadlo potravin.

 

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty