Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Doprava zdarma od 2500 Kč

Zboží již není v prodeji
multivitaminy pro celou rodinu

Pro celou rodinu

Kvalitní produkty z bio celistvých surovin pro celou rodinu!

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Zboží již není v prodeji


Puravia

popis produktu

Rosita - Extra-panenský olej z tresčích jater. S obsahem vitaminů D3 a A, a omega 3 mastných kyselin.

Bio & Raw Camu Camu vitamin C - Plody jsou sbírány pouze v období zralosti a velmi šetrně zpracovávány (pod 45°C), čímž je zachováno opravdu vysoké množství nejen velmi citlivého vitamínu C, ale i dalších fytonutrientů, které tato rostlina obsahuje.

Imuno Choco drink s Chagou - Jedinečná kombinace chutí kvalitního kakaa, finské Chagy a šípku. Jemně přislazeno třtinovým cukrem. 100% bio čisté složeníbez palmového oleje a dochucovadel.

Obsah balení

 • 1 x

  Tento extra-panenský olej je absolutní jednička! V čem je jedinečný? Na rozdíl od ostatních olejů je získáván z volně lovených tresek, konkrétně z tresky obecné (Gadus morhua), která je udržitelně lovená v čistých norských vodách a zpracováván za studena, čímž si zachovává maximální kvalitu. Obecně lze říci, že olej z tresčích jater je oblíbený pro svůj...

  1 199,00 Kč
 • 1 x

  Camu Camu (Myrciaria dubia) je nižší strom rostoucí v deštném Amazonském pralese, který je nazýván super potravinou, jelikož obsahuje vysoké množství vitamínu C.

  540,00 Kč
 • 1 x

  Jedinečná kombinace chutí kvalitního kakaa, finské Chagy a šípku. Jemně přislazeno třtinovým cukrem. 100% bio čisté složení, bez palmového oleje a dochucovadel. fair-trade kakao z Peru - Dominikánské republiky vitální houba Chaga z arktického Finska 200 g/ cca 40 nápojů

  290,00 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty