Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Cordyceps v kapslích

Doplněk stravy

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-532

Mushrooms4life

680,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz či na naše sociální sítě Facebook: https://www.facebook.com/puravia.cz/ a Instagram: @puravia.cz

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotní nebo očekávající těhotenství, konzultujte užívání výrobku s výživovým poradcem. Skladujte mimo dosah dětí a mimo zdroj tepla a vlhka.

CATERPILLAR FUNGUS – HOUSENICE ČÍNSKÁ - TOCHUKAS – DONG CHONG XIA CAO

Houbě Cordyceps se často přezdívá císařská houba, protože byla tradičně dostupná pouze těm, kteří měli vysoké postavení ve společnosti. Cordyceps v práškové podobě byl v minulosti používán při náboženských obřadech pořádaných Číňany, křesťany a hinduist.
Cordyceps je v certifikované BIO kvalitě (certifikace Soil Association Organic - 100% garance čistoty a autentičnosti), a v optimální koncentraci. Získávat Cordyceps kultivací vyžaduje značné zkušenosti a znalosti. Garancí kvality hub Mushrooms4Life je jejich výrobce - přední britský mykolog, biochemik, čínský herbalista, vydaný autor a lektor, Martin Powell.

V tomto suplementu najdete speciální, vybraný kmen cordycepsu, Ophiocordyceps sinensis, v kombinaci s extraktem Cordycepsu militaris (bohatým na důležitou kyselinu cordycepsovou), který je pěstován v přírodě identických podmínkách, jež zajišťují vysoké hladiny kyseliny cordycepsové a příbuzných nukleosidových derivátů.
Mushrooms4Life houba Cordyceps je odvozena od autentické divoké houby Ophiocordyceps sinensis, sesbírané v Tibetu, a nadále křížena s jinými kmeny Cordycepsu, aby pro vás výrobce získal tu nejkvalitnější formu této vzácné houby. Pěstováno v USA na sterilním BIO substrátu obiloviny sorghum (čirok) v zařízení kontrolovaném FDA.

Ve svém přirozeném prostředí houba Cordyceps parazituje na larvách hmyzu. Protože se nachází v extrémních podmínkách jako jsou náhorní roviny Himalájí, je nesmírně obtížné a drahé ji získat. Přehnaný sběr v minulých letech navíc způsobil takměř celkové vymizení této vzácné houby. Vědci proto zkoumali jak reprodukovat houbu Cordyceps udržitelným způsobem. Přišli na to, že pěstování cordycepsu na sterilizovaných BIO obilných substrátech jako je čirok (sorghum) v přírodě-identických podmínkách produkuje udržitelné výnosy - poptávka po kvalitním cordycepsu je obrovská.

OBSAH:
Balení obsahuje biomasu podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia), která je navíc obohacena o zralou plodnici druhu Cordyceps militaris pro navýšení účinku. Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové housenici a je dále umocněn využitím jejího celého podhoubí.
90% = kompletní biomasa podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia) druhu Ophiocordyceps sinensis pěstovaná na sterilizovaném substrátu BIO obiloviny čirok (sorghum)v identických podmínkách přírody.
10% = zralá plodnice extrahovaná horkou vodou z druhu Cordyceps militaris, aby byla zajištěna vyšší úroveň biologicky dostupných beta-glukanů a více specifických živin.

OBSAH BALENÍ: 60 KAPSLÍ

NUTRIČNÍ HODNOTY -
2 kapsle obsahují:
Bio Cordyceps (Ophiocordyceps sinensis) biomasa - 900mg
Bio Cordyceps (Cordyceps militaris) výtažek ze zralé plodnice - 100mg
Tento produkt neobsahuje lepek, mléko a sóju. Vhodné pro vegany.

DÁVKOVÁNÍ
Dospělí: 2 - 6 kapslí denně nejlépe na lačno a dostatečně zapít vodou.
Při užívání hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek.

SLOŽENÍ
BIO Housenice čínská (Ophiocordyceps sinensis) - biomasa, BIO Housenice červená (Cordyceps militaris) výtažek ze zralé plodnice, *kapsle z rostlinné celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza). *Není BIO certifikovaná složka.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty