Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
Nepřehlédněte naše zvýhodněné balíčky pampeliškové kávy, exkluzivně pro nás vyrobeno od České firmy Dandelion Root.
Nové Chaga v optimální koncentraci

Chaga v kapslích

 
Čaga houba, často přezdívaná 'Lesní Diamant' se od nepaměti používá v Rusku a ve východní Evropě pro podporu vitality. Tradičně se používá pouze čaga rostoucí divoce na kůrách březových stromů, M4L Čaga pochází přímo ze Sibiře, z totálně nedotčené přírody.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

CG-582

Výrobce: Mushrooms4life

656,00 Kč (s DPH)

Přibližné datum dodání: 2019-12-19

popis produktu

Obsah balení: 60 kapslí

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Čaga obsahuje neuvěřitelné množství bioaktivních látek. Kromě vitamínů a minerálů obsahuje i melanin, díky němuž má svou typicky tmavou barvu, triterpenové sloučeniny betulin a kyselinu betulinovou, které získává ze svého hostitele břízy, obliquol, a také důležité polysacharidy – beta glukany, flavonoidy, steroly či pteridin. 

V tomto suplementu najdete houbu čaga sbíranou divoce z bříz rostoucích na Sibiři, v nedotčené přírodě. Způsob výroby je metoda dvojité extrakce horkou vodou a etanolem pro zajištění nejvyššího množství polysacharidů a derivátů kyseliny betulinové. Doplněk stravy obsahuje min. 30% polysacharidů a 3% triterpenů (deriváty kyseliny betulinové a příbuzné sloučeniny).

ZAJÍMAVÝ FAKT

Chaga byla v bývalém Sovětském Svazu považována za státní tajemství, a to zejména pro jejich národní tým vzpěračů, kteří byli v 80. letech rekordmani ve svém oboru. Chaga totiž obsahuje rostlinné steroly, které jsou považovány za přírodní steroidy. Někteří vzpěrači, kteří pili čaj z Chagy, zjistili, že jejich svalový tonus se hodně zlepšil. V té době onemocněl Americký šampion ve vzpírání, Fred Hatfield, a Rusové se mu rozhodli dát Chagu, aby se uzdravil. To se jim zanedlouho vymstilo, protože v roce 1987 Fred zlomil světový rekord ve vzpírání, kdy zvedl ve svých 45 letech 1014 liber (460 kg), přičemž vážil 255 liber (115 kg), to je neuvěřitelný 4 násobek jeho tělesné hmotnosti. Když si Rusové uvědomili, že jsou jejich vlastní vzpěrači takto 'ohrožení', přestali Chagu Fredovi dodávat. Číňané nazývají Chagu 'Králem všech bylin' a 'Darem od Boha'.

NUTRIČNÍ HODNOTY

2 kapsle obsahují:

Certifikovaná BIO Chaga (Inonotus obliquusconk/ plodnice - 800mg

Tento produkt neobsahuje lepek, mléko a sóju. Vhodné pro vegany.

DÁVKOVÁNÍ

zvýšená dávka: 3–10 kapslí denně (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)
běžná dávka: 1–2 kapsle denně
doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat
kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem
při užívání medicinálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek

SLOŽENÍ

BIO Rezavec šikmý (Inonotus obliquus), *kapsle z rostlinné celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza). *Není BIO certifikovaná složka.

Související produkty